zobacz wszystkie

Aktualności

Rodzinny zestaw książek od wydawnictwa UNITAS

foto
2021-05-08 09:58:00
9 maja odbędzie się w Parczewie kolejny Dzień Rodziny pod hasłem „Pojednanie w małżeństwie”. Podczas spotkania będzie możliwość zapoznania się z ofertą Wydawnictwa „Unitas” oraz nabycia unikalnego „Rodzinnego Zestawu Książek”.

W skład pakietu wchodzą trzy publikacje. Pierwsza przeznaczona jest dla dzieci. To ilustrowana książka Beaty Cechowskiej-Atay pt. „Niezwykła historia Księdza Dolindo”. Autorka i jej twórczość, a także głos są dobrze znane słuchaczom Katolickiego Radia Podlasie, zwłaszcza tym najmłodszym, ponieważ od wielu lat pani Beata jest wydawcą dobranocki „Bajeczki z Niebieskiej Książeczki”. Książka natomiast jest najświeższą publikacją Wydawnictwa „Unitas”, która swoją premierę będzie mieć podczas Dnia Rodziny w Parczewie.

Druga publikacja, która nosi tytuł „Rozmowy niecodzienne” jest zbiorem świadectw wiary, które zebrali Katarzyna Szkarpetowska i Karol Wojteczek. W książce swoją opowieść o życiu, miłości i wierze w Boga snują między innymi duchowni, dziennikarze, czy aktorzy. Wśród nich znajdziemy takie nazwiska jak Krzysztof Zanussi, Radosław Pazura czy Krzysztof Krawczyk, którego niedawno pożegnaliśmy, a który po swym nawróceniu, był praktykującym katolikiem i wielokrotnie okazywał trafny zmysł wiary.

Trzecia pozycja to wybór felietonów Agaty Puścikowskiej, zatytułowany „Z mojego okna”. We wstępie do książki autorka pisze tak: „Co natomiast widać „Z mojego okna”? Życie! Życie widać! Wszystkie kolory tego życia, smaki, zapachy. Blaski i cienie. Tych cieni, bywa że jest sporo. Ale i radości. Czytelnicy lubią radości.”

Zapraszamy do stoiska w Parczewie i skorzystania z asortymentu, oferowanego przez Wydawnictwo „Unitas”. Do zobaczenia podczas Dnia Rodziny!