Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Meble metalowe na dokumenty

foto
Dokumenty w firmie wymagają odpowiedniego przechowywania i zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych. Jeśli masz problem z odpowiednim zabezpieczeniem dokumentów, to rozwiązaniem dla Ciebie mogą być meble metalowe. W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka przykładów mebli, które zapewniają wysoki poziom ochrony.

Wśród nich znajduje się:

•    Sejf i szafa pancerna
•    Szafka na projekty
•    Regały przesuwne
•    Szafa aktowa

Po zapoznaniu się z ich szczegółowym opisem będziesz w stanie wybrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Sejf i szafa pancerna

Sejfy i szafy pancerne prezentują najwyższy poziom bezpieczeństwa. W zależności od ilości i wielkości przedmiotów, jakie chcesz ochronić przed niepowołanymi osobami, możesz wybrać odpowiedni mebel. Sejfy występują w różnych klasach bezpieczeństwa. Różnią się także wielkością oraz sposobem zamykania. Szafy pancerne mogą mieć wnętrze przystosowane do przechowywania określonych przedmiotów. Dlatego wybierając szafę pancerną, powinieneś określić, co chcesz w niej schować. Pamiętaj, że szafa na broń będzie się różnić od szafy na dokumenty.

Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, to powinieneś zdecydować się na sejf lub szafę z atestem. Jest to swoisty stempel potwierdzający jakość oraz poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantuje dana szafa. Pamiętaj, że na rynku dostępne są także szafy ognioodporne, które zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa na wypadek pojawienia się pożaru.

Szafka na projekty

Szafka lub komoda na projekty to bardzo praktyczny mebel, który sprawdzi się przede wszystkim we wszelkiego rodzaju pracowniach projektowych. Komoda na projekty to mebel o specyficznej budowie. Składa się on z szeregu szerokich i bardzo niskich szuflad. Dzięki temu w wygodny sposób możesz umieścić w nich projekty o dużym formacie. Nie będziesz ich musiał składać przed schowaniem, co zminimalizuje ryzyko zniszczenia. Szafki i komody na projekty są wyposażone w sprawny system pozwalający na szybkie wysunięcie szuflad oraz praktyczny zamek.

Regały przesuwne

W przypadku dużych firm oraz instytucji jak banki, urzędy czy szpitale, archiwa dokumentów zabierają całe pomieszczenia. Ich uporządkowanie jest nie lada wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem tego problemu mogą być regały przesuwne. Ich podstawową zaletą jest umożliwienie ulokowania wszystkich dokumentów w jednym miejscu. Jednocześnie regały przesuwne zapewniają łatwy dostęp do dokumentacji. Warto podkreślić, że regały przesuwne pozwalają także zaoszczędzić sporo miejsca. Mechaniczny lub elektryczny system przesuwania sprawia, że można je w prosty sposób rozsuwać. Dzięki temu regały nie muszą być cały czas rozsunięte tak, aby do każdego z nich był dostęp. Na co dzień mogą być zsunięte, a w razie potrzeby pobrania dokumentów pracownik szybko i sprawnie uzyska do nich dostęp, rozsuwając poszczególne segmenty.

Szafy aktowe


Szafy aktowe i kartotekowe to klasyka mebli dedykowanych do przechowywania dokumentów. Można je spotkać w urzędach, przychodniach oraz wielu firmach. Szafy aktowe występują w formie modułów, które można swobodnie łączyć w zależności od ilości przechowywanych dokumentów. Budowa szaf aktowych pozwala na sprawną segregację dokumentów. Praktyczne zamknięcie chroni przed nieautoryzowanym dostępem.

Pełną ofertę mebli metalowych do przechowywania dokumentów znajdziesz na stronie fxmeble.pl. Korzystając z oferty firmy FX Meble, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów optymalnie dopasowanych do potrzeb Twojej firmy.