Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Odwiedzili nas

4-latki z grupy Smerfów GP w Mokobodach

foto
2020-03-10 09:39:28
4-latki z grupy Smerfów z Gminnego Przedszkola w Mokobodach w poniedziałek, 9 marca odwiedziły redakcję Katolickiego Radia Podlasie.

W czasie pobytu w rozgłośni dzieci przyjrzały się pracy realizatora i spikera. Przedstawicielka redakcji opowiedziała małym gościom m.in. o funkcji studia nagraniowego. Przedszkolaki miały także okazję wcielić się w rolę reporterów. Mikrofon radiowy nikogo nie onieśmielił i dzieci chętnie przeprowadziły wywiady, a także z powodzeniem odnalazły się w roli rozmówców.

Ostatnim punktem wizyty w radiu był udział w nagraniu. Dzieci powiedziały kilka słów o sobie do mikrofonu. Odsłuchiwanie nagranych głosów dostarczyło wszystkim wielu emocji. Nie mniej entuzjastyczne komentarze pojawiły się, kiedy dzieci usłyszały swoje głosy w zmodyfikowanej "smerfowej" wersji. 4-latki nagrały także życzenia i piosenkę dla pań z okazji ich święta. Wizytę w redakcji Katolickiego Radia Podlasie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.

 OBEJRZYJ ZDJĘCIA