Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Jak wybrać program do samodzielnej księgowości

Wybór księgowej to jedna z najważniejszych decyzji dla każdego przedsiębiorcy. Podejmujemy ją na początku działalności, a księgowa, z której usług zdecydujemy się skorzystać, najczęściej pozostaje z nami na wiele lat. Dlatego jest to tak ważna decyzja. Przy jej podejmowaniu na pewno należy wziąć pod uwagę program, z którego korzysta księgowa. Coraz częściej też przedsiębiorcy decydują się na samo-rozliczenie. Wówczas kluczowy jest program do samodzielnej księgowości.
więcej

Konto osobiste skrojone na miarę - którym warto się zainteresować?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy posiada lub przynajmniej wyraża chęć posiadania konta osobistego. Możliwość dokonywania przelewów, płatności internetowych, oszczędzania czy też dokonywania praktycznie wszelkich transakcji finansowych jest czynnikiem decyzyjnym, który zachęca coraz więcej osób do zakładania konta osobistego. Podejmując decyzję o posiadaniu konta osobistego niektóre osoby mogą jednak mieć wątpliwość, na którą ofertę się zdecydować. Wychodząc naprzeciw temu problemowi warto zasięgnąć informacji na temat rankingu kont osobistych w bankach w Polsce.
więcej

Prezent na święta dla dziewczyny, który będzie zapamiętamy do końca życia!

Święta zbliżają się wielkimi krokami a Ty nadal nie wiesz, co kupić swojej ukochanej? Poniżej prezentujemy zestawienie kilku prezentów, które na pewno Cię zainspirują.
więcej
  • strona 1 z 1