Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Audycje

Odwołujemy udział grup w modlitwach na antenie radia

foto
2020-10-16 10:10:01
Od soboty, 17 października do końca miesiąca odwołujemy udział grup w modlitwach prowadzonych na antenie radia. Decyzja jest podyktowana troską o zdrowie słuchaczy oraz zespołu radiowego.
więcej

W najbliższą niedzielę – Światowy Dzień Misyjny

foto
2020-10-15 10:27:10
- Oto ja, poślij mnie - to hasło tegorocznego Światowego Dnia Misyjnego, zwanego Niedzielą Misyjną. Będzie on świętowany w Kościele powszechnym 18 października. W Polsce Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny. Jak powiedział ks. Tomasz Atłas, dyrektor krajowy Papieskich Dzieł Misyjnych, głównymi celami Niedzieli Misyjnej i Tygodnia Misyjnego są: modlitwa o to, aby „Królestwo Jezusa rozszerzało się na cały świat”, poznanie dzieła misyjnego Kościoła oraz działalności Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i życia jego założycielki Pauliny Jaricot, a także ożywienie ducha misyjnego oraz materialne wsparcie misji.
więcej

ROZMOWA DOŚĆ POWAŻNA wtorek 21:40

foto
2020-10-13 11:45:03
Grzegorz Skwarek zaprasza we wtorek, 13 października na "Rozmowę dość poważną". Gościem wieczornej audycji będzie Marek Czub, wójt gminy Stoczek Łukowski.
więcej

Shallow w pielgrzymkowej wersji

foto
2020-08-03 11:04:31
„Shallow” (ang.) znaczy „płytki”, ale nie tym razem. Katechetka Renata Ślązak i ks. wikariusz Jakub Przygrodzki, pracujący we Włodawie na terenie Diecezji Siedleckiej, nagrali cover znanego przeboju Lady Gagi i Bradleya Coopera, ale z własnym tekstem, który ma głęboki, wręcz modlitewny charakter.
więcej
  • strona 1 z 1