Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Zwariowany prezent dla dziewczyny, który spełni jej ukryte marzenia!

foto
2020-07-01 11:50:00
Wybierając prezent dla dziewczyny warto kierować się jej upodobaniami, a także oczekiwaniami. Mężczyzna, który chce obdarować ukochaną w oryginalny sposób, może zdecydować się na zwariowany prezent, na przykład voucher na skok ze spadochronem lub lot awionetką, a także wizytę w escape roomie, albo wyjazd do winnicy.

Skok ze spadochronem dla aktywnej dziewczyny

Skok ze spadochronem to jedno z najbardziej ekstremalnych przeżyć, które można sobie wyobrazić. Takie doświadczenie to jedyna okazja, aby poczuć na własnej skórze prędkość około 200 kilometrów na godzinę oraz ujrzeć świat z wysokości wynoszącej nawet 4000 metrów. Skok ze spadochronem to doskonały pomysł na prezent dla aktywnej dziewczyny, która marzy o wyjątkowych doznaniach i chce poczuć zupełnie nowe odczucia zmysłowe i psychiczne. Skok ze spadochronem pozostaje w pamięci na dłużej, a dodatkowo można go udokumentować na filmie. Na stronie https://prezentmarzen.com/prezent-dla-ukochanej można znaleźć bardzo szeroki wybór voucherów prezentowych dla ukochanych kobiet, w tym właśnie skok ze spadochronem. Warto wiedzieć o tym, że całość doświadczenia składa się z kilku etapów: szkolenia wstępnego, 15-minutowego lotu awionetką, skoku z instruktorem i bezpiecznego lądowania. Po skoku przez 50 sekund trwa proces swobodnego spadania, a później następuje otwarcie czaszy spadochronu, a uczestnik przez około 8 minut może sterować swoim lotem. Skok ze spadochronem pozwala na spełnienie najskrytszych marzeń dostarcza potężnej dawki adrenaliny.Escape Room dla odważnych kobiet


Escape Room to kolejna zwariowana propozycja na prezent dla ukochanej dziewczyny. Escape Room nazywany jest pokojem zagadek i polega na zabawie w grę logiczną. W tym wypadku kilku uczestników jest zamykanych w pokoju, gdzie znajdują się różne zagadki logiczne, rebusy oraz łamigłówki. Na rozwiązanie zadań, a także znalezienie klucza i opuszczenie pokoju, uczestnicy mają 60 minut. Voucher na Escape Room to doskonały pomysł na prezent dla dziewczyny, która chce wybrać się gdzieś z ukochanym oraz paczką przyjaciół. Wspólne spędzanie czasu i rozwiązywanie łamigłówek zbliża i sprawia, że pojawia się wiele wyzwań, zupełnie innych od tych znanych z życia codziennego.

Wyjazd do winnicy dla romantyczki


Ciekawym pomysłem na prezent dla ukochanej może być także wspólny wyjazd do winnicy. Spacerowanie po alejkach, między krzewami winorośli, a także degustowanie wina to nie jedyne atrakcje, które czekają na ukochaną. Doświadczony sommelier wyjaśni dokładnie, na czym polega proces produkcji wina, a także czym różnią się poszczególne gatunki tego trunku. Dodatkowo możliwe będzie skosztowanie różnych przystawek, dopasowanych do konkretnego rodzaju wina.

Wyjazd we dwoje, czyli sposób na oryginalny prezent

Innym ciekawym i zaskakującym podarunkiem dla ukochanej dziewczyny jest zaplanowanie wspólnego wyjazdu. Wspaniałym i romantycznym pomysłem jest wyjazd do SPA dla dwojga. Taki voucher prezentowy obejmuje dwa noclegi z wyżywieniem, zabiegi SPA oraz możliwość skorzystania ze strefy wellness. Zdecydowanie wspólny wyjazd to doskonała okazja na lepsze poznanie drugiej osoby, spędzenie z nią czasu, a także zrelaksowanie się i zmniejszenie stresu. Warto dodatkowo sprawdzić 7 pomysłów na oryginalny prezent dla niej i odnaleźć jeszcze więcej inspiracji na obdarowanie ukochanej osoby.