Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Aktualności

Zmarła Teresa Niczyporuk, wieloletnia prezeska Koła Przyjaciół KRP w Konstantynowie

foto
2022-03-28 07:19:00
26 marca w wieku 87 lat zmarła Teresa Niczyporuk, założycielka i wieloletnia prezeska Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w Konstantynowie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 30 marca w parafii pw. Św. Elżbiety Węgierskiej w Konstantynowie. O godz. 13:00 rozpocznie się modlitwa różańcowa, a po niej Eucharystia pogrzebowa.

Parafialny oddział Koła Przyjaciół w Konstantynowie powstał w 2003 r. Słuchacze prowadzenie koła powierzyli śp. Teresie Niczyporuk.  
- W sobotę dotarła do nas smutna informacja. Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pani Tereski Niczyporuk. W naszej pamięci pozostanie jako osoba bardzo życzliwa, zaangażowana i uśmiechnięta, która z oddaniem prowadziła parafialny oddział Koła Przyjaciół. Dopóki zdrowie pozwalało, Pani Tereska uczestniczyła w pielgrzymkach i spotkaniach organizowanych przez rozgłośnię. Wielokrotnie wspólnie ze słuchaczami z Konstantynowa prowadziła na antenie radia modlitwę różańcową. Organizowała także spotkania z udziałem słuchaczy w Konstantynowie. Rodzinie składamy wyrazy współczucia i zapewniamy o modlitwie – powiedzieli opiekunowie Radiowej Rodziny.