Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Z życia Kościoła

Festyn Rodzinny KAPUCYNALIA (nasz patronat)

2010-05-31 11:47:54
W sobotę 5 czerwca, w ogrodach klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie odbędzie się IV już festyn rodzinny KAPUCYNALIA. Impreza połączona jest ze zbiórką darów i pieniędzy dla powodzian.

W programie przewidziano liczne atrakcje, m. in. przejażdżki koniem i bryczką, dmuchany plac zabawa dla dzieci, loterie.
 
Zapaleni „sportowcy” będą mogli spróbować swoich sił, ucząc się chodzić na szczudłach, pokonując rowerowy tor przeszkód lub biorąc udział w innych  konkurencjach sprawnościowych.

Na koniec mocne uderzenie - koncerty zespołów: „PAX et Bonum” i „6 rano” – kawałek dobrej chrześcijańskiej muzyki prosto ze stolicy.

Podczas festynu zbierane są dary i pieniądze dla powodzian. Ludziom poszkodowanym przez żywioł w szczególności potrzebne są suchy prowiant, środki czystości, nowe śpiwory, koce, ubrania.

Katolickie Radio Podlasie objęło patronat medialny nad imprezą.

[KA]

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej
zobacz wszystkie