Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Sokołowianin brał udział w rundzie Międzynarodowych Mistrzostw Polski w wyścigach motocyklowych

2010-05-17 18:02:58
W miniony weekend na torze Automotodrom w czeskim Brnie odbyła się runda Międzynarodowych Mistrzostw Polski w wyścigach motocyklowych. Startujący w nich 19-letni Bartłomiej Imieliński z Sokołowa Podlaskiego, nad którym nasze radio objęło patronat medialny, już w treningach uzyskiwał bardzo dobre czasy co prognozowało dobry wynik w wyścigu.

W niedzielnych zawodach, które były połączonymi Mistrzostwami Polski i Alpe Adria Championship wystartowało 56 zawodników, którzy zakwalifikowali się z grona 70 wszystkich uczestników kwalifikacji. W Mistrzostwach Polski Bartek wywalczył 4 miejsce natomiast w Alpe Adria Championship / małe mistrzostwa Europy tj od Alp do Adriatyku / był 14. Dzięki temu zdobył swoje pierwsze punkty w obu klasyfikacjach. Następne zawody w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Polski odbędą się 3-4.07.2010r. na słowackim torze Slovakiaring.

Katolickie Radio Podlasie jest patronem medialnym Bartłomieja Imielińskiego

LZ/Sokołów Podlaski[jk]

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie