Na antenie

POPOŁUDNIK WT. ŚR.

Proponujemy ciekawą książkę, a zaproszeni przez nas fachowcy udzielają porad z wielu dziedzin. Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Sport

Rodzinny Rajd Przygodowy

2010-05-11 16:11:03
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaski zaprasza do wzięcia udziału w Rodzinnym Rajdzie Przygodowym po Ziemi Międzyrzeckiej, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 maja.
Rajd rowerowy – zabawa w podchody na rowerach rozpocznie się i zakończy na stadionie miejskim. Zgłoszenie przyjmowane będą od godziny 14.00. Start zaplanowano na godzinę 15.00.

Trasa rajdu o długości 22 km będzie wiodła m.in. przez park miejski , tereny rekreacyjne potocznie zwane żwirownią a także przez lasy Nadleśnictwa Międzyrzec. Zadaniem uczestników rajdu będzie pokonać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie.

Na trasie rajdu będzie  6 punktów kontrolnych, w których każda drużyna otrzyma kody kontrolne, które trzeba będzie wpisać do karty rejestracyjnej. Będą też dodatkowe zadania do wykonania np. w stanicy żeglarskiej trzeba będzie pokonać pewien odcinek drogi za pomocą roweru wodnego zatem  można powiedzieć , ze Rodzinny Rajd Przygodowy będzie zabawą w podchody na rowerach.

Zwycięska drużyna (rodzina) otrzyma karnet dla całej rodziny na krytą pływalnię. MOSiR w Międzyrzecu Podl. planuje organizować cykliczne  (raz w miesiącu)  Rodzinne Rajdy Przygodowe.

SK/Międzyrzecz Podlaski[jk]

Międzynarodoe Zawody Karate Kyoudokyoukushin

9 listopada w Siedlcach będzie można obejrzeć zmagania karateków więcej
zobacz wszystkie