Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Garwolin: w niedzielę Garwolin będzie biegał

2010-05-08 09:03:05
Garwoliński Klub Biegacza „Truchtacz.pl” przygotował dla mieszkańców powiatu nie lada sportową gratkę. W ramach akcji „Polska biega” odbędzie się w Garwolinie impreza biegowa. – 9 maja 2010 r. o godz. 17.00 na terenach rekreacyjnych nad rzeką Wilgą, Klub Biegacza „Truchtacz.pl” wraz z Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie organizuje imprezę biegową w ramach akcji „Polska biega”.

Zapraszamy na tą akcję  wszystkich. Mogą biegać starzy, młodzi, dzieci. Będą atrakcje, ognisko, kiełbaski, zapewniamy napoje. Start o godz. 17.00.Zapraszamy. A zapraszał Michał Kopik, jeden ze współorganizatorów.

Poprzednie imprezy organizowane przez Klub Biegacza cieszyły się dużą popularnością. Organizatorzy mają nadzieję, że w jutrzejszej wezmą udział całe rodziny. Minimalny dystans do przebiegnięcia, to 1,3 km, maksymalny natomiast- 6,5 km.
Patronat nad imprezą objął starosta garwoliński Grzegorz Woźniak.

WJ/Garwolin
Foto. Truchtacz.pl
[jk]

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie