Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Anna Maksim i Robert Dołęga laureatami plebiscytu na najlepszych sportowców Południowego Podlasia

2010-05-10 08:32:40
8 maja , w sali widowiskowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, odbyła się uroczysta gala na której podsumowano wyniki głosowania czytelników „ Słowa Podlasia” na najlepszego sportowca regionu w 2009 roku. Wyróżniono 10 sportowców tj. pięciu juniorów i pięciu seniorów.

W kategorii juniorów na 4 miejscu uplasowała się aktualna mistrzyni Europy w kick boxingu, zawodniczka łukowskiej sekcji PTS ŁUKPLAST Anna Maksim. Zawodniczka otrzymała okazały puchar , a jej trener Zenon Pawlikowski gratulacje za osiągnięcia podopiecznej.


Wśród seniorów również na 4 miejscu znalazł się, nieobecny na uroczystości, aktualny mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów, sztangista łukowskich „ Orląt” Robert Dołęga, który sam jest swoim trenerem.

Nagrody sportowcom wręczał Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, a główną atrakcją uroczystości był występ kabaretu Ani Mru Mru.

AKup/Łuków [EŁ]

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie