Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Z regionu

Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

2010-05-21 13:33:46
19 maja 2010 Gminną Bibliotekę Publiczną w Grębkowie odwiedził Wiesław Drabik - autor książek dla dzieci. Są to pełne humoru, wierszowane bajeczki, bardzo chętnie czytane przez dzieci. Najbardziej znane książki to: ,,Bajka o smoku i Kraku i o tym jak powstał Kraków'', ,,Awantura na podwórku'', ,,Łakomczucha'', ,,Kocie łakocie'', ,,MAŁa mYSZ skacze czyli myszomania'' i wiele innych.

Pisarz najpierw spotkał się z dziećmi w Filii bibliotecznej w Kopciach a potem odwiedził Gminną Bibliotekę Publiczną gdzie czekali na gościa, uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Grębkowa i Polkowa Sag.

Pan Drabik od razu zyskał sympatię dzieci. Obiecał, że najaktywniejsi uczestnicy spotkania otrzymają od niego drobne upominki, a ten kto zbierze najwięcej bonusów otrzyma książkę z autografem. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawie.

Autor z wielką swobodą i humorem opowiadał o swoich wierszach, jak one powstają, jak powstają jego książki, co go inspiruje.

Na zakończenie rozbawieni czytelnicy ustawili się w kolejce aby nabyć książkę i otrzymać autografy.
[jk]

Siedleckie Targi Miodów

15 września w Siedlcach odbędą się Targi Miodów więcej

Dokopiny Ziemniaka

15 września w Przesmykach odbędzie się świeto plonów ziemniaczanych więcej
zobacz wszystkie