Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

ECHO-lokacja

W najnowszym numerze „Echa”:

2012-07-10 14:38:27
- Pełna Bożej energii, mądrej czułej miłości, emanująca matczynym dobrem, ciepłem, a jednocześnie stojąca mocno na ziemi - tak śp. m. Christinę od Męki Pańskiej, wieloletnią przełożoną klasztoru Sióstr Benedyktynek od Nieustającej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Siedlcach, zmarłą w nocy z 10 na 11 czerwca, zapamiętają współsiostry, sąsiedzi oraz wielkie grono przyjaciół. Wspominają ją w artykule pt.„ Wskazywała, że Bóg jest najważniejszy”.

- Wakacje to czas wypoczynku. O ciekawych inicjatywach i propozycjach na spędzenia wakacji w raporcie „Echa: pt. „Pomysł na labę”.

- Sześciomiesięczna Madzia z Sosnowca, dwuletni chłopczyk z Cieszyna - w ostatnim czasie media często informowały o tragediach, w których ofiarami były dzieci. Jakie błędy popełniły w tych sprawach policja, media, instytucje pomocy społecznej? Odpowiada w wywiadzie pt. „Zawinił nieudolny system” długoletni policjant i negocjator policyjny.

- O niezwykłej teściowej, która oddała swoje życie za ciężarną synową w tekście „Błogosławiona teściowa”.

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej
zobacz wszystkie