Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

ECHO-lokacja

W najnowszym numerze „Echa”

2012-02-14 13:15:01
- Zaginięcia dzieci stanowią około jednej trzeciej wszystkich zniknięć w Polsce. O problemie nie tylko ucieczek z domów w tekście „Twoje dziecko też może zaginąć” (s. 15).

- Zdaniem twórców nowej ustawy refundacyjnej miała ona ograniczyć marnotrawstwo i przynieść oszczędności. Czy tak się stało? Czytaj w raporcie „Echa” pt. „Recepta na chory system?”.
- Czy jest miłość? Czy do miłości można się przygotować tak, aby małżeństwo i związanie z nim marzenia nie stały się rozczarowaniem? czy istnieje małżeństwo idealne? Na te i inne pytania w wywiadzie pt. „Miłość jest zadaniem, a nie losem: odpowiada br Piotr Zajączkowski OFMcap, moderator „Kursu na Miłość”, który odbywa się Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Białej Podlaskiej.
- O problemach mieszkańców Wenezueli, wenezuelskiego Kościoła opowiada w wywiadzie „Wenezuela potrzebuje ewangelizacji” bp Jaime José Villarroel Rodríguez z diecezji Carúpano.

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej
zobacz wszystkie