Na antenie

WOLNA SOBOTA

Zapraszamy na sobotni poranek, a w nim: kalendarium, przegląd prasy, wiadomości dla kierowców, historia Podlasia i dużo dobrej muzyki. Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

ECHO-lokacja

W najnowszym numerze „Echa”:

2011-07-25 17:34:14
- Sekta - słowo budzące respekt, ale słysząc je myślimy: „Mnie to nie grozi!”. Nic bardziej mylnego. - Nie ma osób odpornych na werbunek sekt - mówią w raporcie pt. „Zniewoleni przez sekty” zajmujący się tą problematyką specjaliści.

- Biblia mówi o „zagniewanym Jahwe”. Jezusowi zdarzyło się skręcić bicz ze sznurków i pogonić przekupniów ze świątyni. O gniewie pisze też św. Paweł. A żeby jeszcze sprawę skomplikować, umieszcza bardzo tajemnicze zdanie: „Gniewajcie się, ale nie grzeszcie” (por. Ef 4, 26-27). Czy gniewać się i złościć na kogoś zawsze jest grzechem? Czy gniew może być dobry? O tym w artykule pt. „Jak pies z kotem”.

- Szukanie drugiej połówki przez internet wiąże się z ryzykiem. Niektórzy mówią, że taka forma poszukiwania jest dobra tylko dla nieśmiałych i zdesperowanych, ale to nieprawda. O działalności chrześcijańskiego portalu matrymonialnego Przeznaczeni.pl oraz o prawdziwych historiach ludzi, którzy dzięki niemu się poznali, a dziś są szczęśliwymi małżonkami przeczytamy w tekście pt. „Internet w służbie prawdziwej miłości”.

Festiwal Kolęd i Szczodrywek nad Bugiem

25 stycznia we Włodawie odbędzie się XIX Festiwal Kolęd i Szczodrywek więcej

Gala Charytatywna New Year's Party 2020

18 stycznia w Siedlcach wystąpia w programie artystycznym Dzieci Eurolingua Dzieciom Lokalnie i Międzynarodowo więcej
zobacz wszystkie