Na antenie

RADIORANEK PON.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Karolina Suchodolska.
zobacz wszystkie

Konkurs

UWAGA! Konkurs RENAULT i Katolickiego Radia Podlasie/ PYTANIA

2010-05-21 09:59:00
Na razie możesz to zobaczyć tylko w telewizji.
Ale już 23 maja na Placu Generała Sikorskiego w Siedlcach sam będziesz mógł doświadczyć emocji związanych z FORMUŁĄ 1. Jeżeli jednak chcesz zachować te chwile na dłużej –  weź udział w konkursie Renault AMS Chróścicki i Katolickiego Radia Podlasie. Przedstawiamy wszystkie pytania konkursowe.

1. Jak nazywa się nowy model Dacii z napędem na 4 koła?

2. Jakie oznaczenie ma nowy model bolidu F1 Renault (w sezonie 2010)?

3. Ile tytułów mistrzów świata konstruktorów zdobyło Renault w Formule 1?

4. Co to jest ISOFIX?

5. Ile waży (masa całkowita) bolid Renault R30?

6.
Które miejsce w Grand Prix Australii 2010 zajął Robert Kubica?

7.
Gdzie 23 maja w Siedlcach odbędzie się Majówka z Renault połączona z ogólnopolskim zlotem RENAULT?

Odpowiedzi wysyłaj tylko  do godziny 12.00 na adres konkurs@radiopodlasie.pl i przybądź na losowanie nagród – podczas finału akcji renault f1 team w Siedlcach na Placu Sikorskiego 23 maja.

Regulamin konkursu.

1. Organizatorem konkursu są AMS Chróścicki Sp.z o.o. i Katolickie Radio Podlasie
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie drogą mailową na ww. adres odpowiedzi na wszystkie pytania, imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej numeru telefonu kontaktowego oraz marki obecnie używanego samochodu. Oprócz tego wymagana jest zgoda na opublikowanie imienia, nazwiska oraz miasta z którego pochodzi przez organizatorów konkursu i zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
3. W konkursie biorą udział osoby, które w dniach od 12. 05. 2010 do 21. 05. 2010 wyślą na adres konkurs@radiopodlasie.pl odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące firmy Renault i zespołu F1 Renault.
4. Pytania będą pojawiać się codziennie na antenie Katolickiego o godzinie 9. 50, a godzinę później zostaną opublikowane w portalu www.radiopodlasie.pl w zakładce konkursy.
5. Pytanie dnia będzie zastępowane kolejnym po upływie 24 godzin.
6. Warunkiem otrzymania nagród jest obecność podczas finału akcji renault na placu gen. Sikorskiego w Siedlcach 23 maja br. o godzinie 15.30.

NAGRODY W KONKURSIE:
Nagroda główna:
- odtwarzacz MP4 z limitowanej serii Renault F1 Team
- zdjęcie Roberta Kubicy z autografem
- podręczna torba podróżna z serii Renault Sport
- gadżety Renault
Dwie nagrody:
- gadżety Renault i Renault F1 Team