Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Ogólne

Uroczystości odpustowe w Krynicy

foto
2017-08-23 05:53:00
Uroczystości odpustowe będą obchodzić w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia wierni z parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Krynicy. Msza święta odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00.

- Uroczystosci odpustowe poprzedzi 40 - godzinne nabożeństwo. W piątek i sobotę msze św. będą sprawowane o godz. 10.00 i 17.00, będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.  Msza św. odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00, przewodniczył jej będzie ks. Andrzej Ułasiuk, proboszcz parafii św. Trójcy w Rozbitym Kamieniu. Po mszy odbędzie się uroczysta procesja, zapraszamy dzieci i młodzież do sypania kwiatów. Ks. proboszcz Marek Zalewski bardzo serdecznie zaprasza parafian i gości na uroczystość odpustową do Krynicy- powiedziała Radiu Podlasiu Marlena Protasiuk, prezes Koła Przyjaciół KRP w Krynicy.


Uroczystości ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Krynicy zakończy procesja eucharystyczna wokół świątyni.

Rafałki Biznesu

22 lutego w Radzyniu Podlaskim spotkają się przedsiębiorcy. więcej

Bal Caritas w Białej Podlaskiej

8 lutego w Białej Podlaskiej - bal Caritas Diecezji Siedleckiej dla osób niepełnosprawnych więcej
zobacz wszystkie