Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Ogólne

Uroczystości odpustowe w Krynicy

foto
2017-08-23 05:53:00
Uroczystości odpustowe będą obchodzić w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia wierni z parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Krynicy. Msza święta odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00.

- Uroczystosci odpustowe poprzedzi 40 - godzinne nabożeństwo. W piątek i sobotę msze św. będą sprawowane o godz. 10.00 i 17.00, będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.  Msza św. odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00, przewodniczył jej będzie ks. Andrzej Ułasiuk, proboszcz parafii św. Trójcy w Rozbitym Kamieniu. Po mszy odbędzie się uroczysta procesja, zapraszamy dzieci i młodzież do sypania kwiatów. Ks. proboszcz Marek Zalewski bardzo serdecznie zaprasza parafian i gości na uroczystość odpustową do Krynicy- powiedziała Radiu Podlasiu Marlena Protasiuk, prezes Koła Przyjaciół KRP w Krynicy.


Uroczystości ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Krynicy zakończy procesja eucharystyczna wokół świątyni.

Memoriał im. Antoniego Trybonia

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju zaprasza na XI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Memoriał im. Antoniego Trybonia. więcej

Sobótkowe Spotkania

17 czerwca chorzy i zdrowi, rodziny i wolontariusze, przyjaciele i sympatycy – wszyscy są zaproszeni przez Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera do Kukawek w gminie Przesmyki więcej
zobacz wszystkie