Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Dziś zaprasza ks. Dariusz Denisiuk.
zobacz wszystkie

Ogólne

Uroczystości odpustowe w Krynicy

foto
2017-08-23 05:53:00
Uroczystości odpustowe będą obchodzić w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia wierni z parafii Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Krynicy. Msza święta odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00.

- Uroczystosci odpustowe poprzedzi 40 - godzinne nabożeństwo. W piątek i sobotę msze św. będą sprawowane o godz. 10.00 i 17.00, będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.  Msza św. odpustowa rozpocznie się o godz. 12.00, przewodniczył jej będzie ks. Andrzej Ułasiuk, proboszcz parafii św. Trójcy w Rozbitym Kamieniu. Po mszy odbędzie się uroczysta procesja, zapraszamy dzieci i młodzież do sypania kwiatów. Ks. proboszcz Marek Zalewski bardzo serdecznie zaprasza parafian i gości na uroczystość odpustową do Krynicy- powiedziała Radiu Podlasiu Marlena Protasiuk, prezes Koła Przyjaciół KRP w Krynicy.


Uroczystości ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Krynicy zakończy procesja eucharystyczna wokół świątyni.

Jubileusz Szkoły w Gołąbkach

30 września szkoła w Gołąbkach będzie świętować złożony jubileusz. więcej

Siedleckie Targi Miodu

24 września zaprezentują w Siedlcach swoje miody pszczelarze. więcej
zobacz wszystkie