Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Na antenie

Transmisja nowenny do św. Józefa ze Szpak

foto
2019-03-08 15:50:47
 W dniach 10 - 18 marca, w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Szpakach odprawiana będzie nowenna do Św. Józefa. Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca, która zakończy nowennę przypada 19 marca.

Nowenna będzie odprawiana codziennie o godz. 19.30 do 21.00; w dzień odpustu, tj. 19 marca, o godz. 19.30. Celebracji uroczystej sumy odpustowej będzie przewodniczył Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda. Wszystkie nabożeństwa będą transmitowane na antenie Katolickiego Radia Podlasie.
Proboszcz parafii Szpaki ks. Jacek Nazaruk zachęca do przesyłania osobistych intencji, które będą omadlane przed św. Józefem. Przez strone internetową www.szpaki.sacro.pl zakładka "Intencje do św. Józefa"

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie