Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE PON. ŚR.

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Dziś zaprasza ks. Dariusz Denisiuk.
zobacz wszystkie

Sport

Tenis stołowy: Bezbronni radomianie, rozmontowana Spójnia

2010-03-21 14:49:00
Pingpongiści Pogoni Siedlce odnieśli dwa zwycięstwa w II lidze. Najpierw w zaległym spotkaniu pokonali  Broń Radom 8:2, a następnie w takim samym stosunku ograli Spójnię Warszawa.
Kilka czołowych miejsc zajęli młodzi adepci tenisa stołowego z Siedlec w Finale 55. Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Red. Janusza Strzałkowskiego, który odbył się w Ostrowi Mazowieckiej.

TENIS STOŁOWY


WYNIKI naszych reprezentantów z Finału Turnieju o Puchar Red. Janusza Strzałkowskiego:

Dziewczęta - rocznik 1997/98:
1. KOGUT Beata - Siedlce

Dziewczęta rocznik 1994/95/96:
2. BORKOWSKA Sylwia - Siedlce

Chłopcy - rocznik 1999 i młodsi:
2. KOBYLIŃSKI Dawid - Siedlce

Chłopcy - rocznik 1997/98:
4. TOMASZUK Tomasz – Siedlce
7-8. ZAKRZEWSKI Kamil - Skórzec

Chłopcy - rocznik 1994/95/96:
7-8.  FOLWARSKI Jakub - Siedlce


II liga kobiet

11. kolejka:
Return Piaseczno - Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:5
Punkty dla Mazovii: Biaduń 2, Janisiewicz 2, Krusiewicz/Janisiewicz 1

Pozostałe wyniki:

Start Łyse - Broń Radom 8:2,
Olimpijczyk Jeżewo - Nadwiślanin Płock 9:1,
Warmia III Lidzbark Warmiński - Spójnia II Warszawa 6:4
 

1.

Start

12

24

107:13

2.

Olimpijczyk

12

22

94:26

3.

Warmia III

11

18

79:31

4.

Mazovia

13

15

70:60

5.

Broń

11

6

35:75

6.

Nadwiślanin

11

4

24:86

7.

Spójnia II

11

2

28:82

8.

Return

11

1

23:87



II liga mężczyzn

O miejsca 1-6

4. kolejka:
Spójnia Warszawa - Pogoń Siedlce 2:8
Punkty dla Pogoni: Byszewski 2, Boreta 2, Frankowski 2, Sagan 1, Boreta/Byszewski 1

Pozostałe wyniki:

SKS 40 Warszawa - Victoria Płock 10:0,
Bogoria II Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 4:6

Zaległy z  2. kolejki:
Pogoń - Broń 8:2
Punkty dla Pogoni: Byszewski 2, Boreta 2, Sagan 1, Zaręba 1, Sagan/Kurowski 1, Byszewski/Boreta 1

1.

SKS 40

14

25

103:37

2.

Pogoń

14

25

102:38

3.

Broń

14

20

77:63

4.

Victoria

14

16

70:70

5.

Spójnia

14

13

69:71

6.

Bogoria II

14

13

69:71

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie