Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Sport

Skoczek w finale Otwartej Ligi Mazowieckiej!

2010-03-15 09:05:06
Po zwycięstwie 3 : 1 nad Polonią II Warszawa zespół Skoczka Siedlce awansował do finału Otwartej Ligi Mazowieckiej w szachach. Pojedynki swoje wygrali Sławomir Kurpiewski i Przemysław Musiatowicz, zaś zremisowali Paweł Mazur oraz junior Tomasz Sikorski.

Awans Skoczka do finału ligi jest już dużym sukcesm sportowym bowiem Siedlczanie startowali do rozgrywek z miejsca piątego. W meczu finałowym 18 marca Skoczek Siedlce zagra  na wyjeździe w Makowcu z drużyną PUKS Makowiec Skaryszew.

Drużyna ta była rozstawiona w lidze z numerem 2 i zdaje się być faworytem w meczu finałowym. Pojedynek finałowy zapowiada się jednak ciekawie ponieważ Skoczek Siedlce nie przegrał w tym sezonie żadnego meczu w podstawowej fazie rozgrywek a mecz pomiędzy finaslistami zakończył się remisem.

Sławomir Kurpiewski

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie