Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Skoczek w finale Otwartej Ligi Mazowieckiej!

2010-03-15 09:05:06
Po zwycięstwie 3 : 1 nad Polonią II Warszawa zespół Skoczka Siedlce awansował do finału Otwartej Ligi Mazowieckiej w szachach. Pojedynki swoje wygrali Sławomir Kurpiewski i Przemysław Musiatowicz, zaś zremisowali Paweł Mazur oraz junior Tomasz Sikorski.

Awans Skoczka do finału ligi jest już dużym sukcesm sportowym bowiem Siedlczanie startowali do rozgrywek z miejsca piątego. W meczu finałowym 18 marca Skoczek Siedlce zagra  na wyjeździe w Makowcu z drużyną PUKS Makowiec Skaryszew.

Drużyna ta była rozstawiona w lidze z numerem 2 i zdaje się być faworytem w meczu finałowym. Pojedynek finałowy zapowiada się jednak ciekawie ponieważ Skoczek Siedlce nie przegrał w tym sezonie żadnego meczu w podstawowej fazie rozgrywek a mecz pomiędzy finaslistami zakończył się remisem.

Sławomir Kurpiewski

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie