Na antenie

SERCE JAK OBŁOK

To audycja poetycka dla czytających i piszących, dla wszystkich, którzy o literaturze i poezji chcą posłuchać i porozmawiać. Każdej niedzieli na program zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie prezesów Koła Przyjaciół KRP /ZAPOWIEDŹ/

foto
2020-06-25 17:24:13
Prelekcja na temat wpływu odżywiania na zdrowie, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, pożegnanie dotychczasowego opiekuna i przedstawienie nowego księdza wypełnią program spotkania przedstawicieli Koła Przyjaciół KRP. Rozgłośnia zaprasza w sobotę, 27 czerwca na spotkanie, które będzie miało miejsce w Centrum Charytatywno-Duszpasterskim przy katedrze w Siedlcach.

Pierwotnie spotkanie było zaplanowane na marzec. Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany organizatorów. - Aktualne zalecenia sanepidu dopuszczają organizację spotkań do 150 osób. W odpowiedzi na sugestie słuchaczy, organizujemy spotkanie w nietypowym terminie, przed sezonem wakacyjnym. Jednocześnie prosimy, oczywiście w miarę możliwości, o zachowanie bezpiecznego dystansu. Przed wejściem do sali będzie możliwość zdezynfekowania rąk - podkreślili organizatorzy.


Planowany program spotkania


10:00 – Otwarcie spotkania i słowo dyrektora Katolickiego Radia Podlasie
             ks. kanonika Andrzeja Sochala

10:15 – Pożegnanie dotychczasowego opiekuna Radiowej Rodziny ks. Krzysztofa Pełki i powitanie nowego opiekuna
  
10:45 – Przerwa na kawę

11:00 – Spotkanie z Agnieszką Pietrzak, psychodietetykiem.
Prelekcja na temat wpływu diety na nadciśnienie, choroby tarczycy i inne dolegliwosci cywilizacyjne

12:00 – Spotkanie z sierż. sztab. Małgorzatą Mazurek i asp. sztab. Sławomirem Stefaniakiem z Komendy Miejskiej Policji. Szkolenie na temat bezpieczeństwa.

12:45 – Zapisy na różaniec

13:00 - Obiad


Sekretariat w tym dniu będzie czynny już od godz. 8.30. Zapraszamy po odbiór książek oraz upominków.Fot. archiwum
Js