Na antenie

RADIORANEK WT. ŚR.

Wprowadzenie w rytm dnia. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Spotkanie noworoczne Koła Przyjaciół KRP w Suchożebrach

foto
2018-01-05 15:46:43
Spotkanie noworoczne z udziałem sympatyków Katolickiego Radia Podlasie miało miejsce we czwartek, 4 stycznia w Przygodach k. Suchożebrów. Gospodarzem spotkania, które zgromadziło słuchaczy z Krynicy, Nakor, Krześlina oraz Przygód, było Koło Przyjaciół KRP z Suchożebrów.

Spotkanie rozpoczęła o godz. 17:00 Msza Św. sprawowana w kościele pw. Marii Magdaleny w Suchożebrach. Po Eucharystii słuchacze i mieszkańcy okolicznych miejscowości udali się do sali bankietowej w Przygodach. Modlitwa oraz przełamanie się opłatkiem stanowiły pierwszy akcent noworocznego spotkania. Kolędy zaśpiewane przez działający przy GOK w Suchożebrach Chór Seniorów, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Nie lada atrakcją stał się występ taneczny 7-letniej Antoniny Anusiewicz. Młoda tancerka zaprezentowała taniec solo jazz w choreografii Iwony Marii Orzełowskiej.Rozmowy, śpiewanie kolęd oraz zabawa taneczna wypełniły dalszą częśc spotkania. Nikogo nie trzeba było zachęcać do wspólnego śpiewu oraz zabawy na parkiecie. O stronę muzyczną wydarzenia zadbał Grzegorz Rostkowski, który wystąpił w roli wokalisty i wodzireja. Przedstawiciele Katolickiego Radia Podlasie serdecznie dziękują Krystynie Anusiewicz, prezesce Koła Przyjaciół w Suchożebrach oraz jej zastępcy Barbarze Branowskiej za zorganizowanie spotkania, życzliwość i miłe przyjęcie.


ZDJĘCIA I VIDEO /KLIKNIJ TUTAJ/
Js