Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Radiowa Rodzina

Spotkanie Koła Przyjaciół w Krynicy

2010-04-15 11:55:06
10 kwietnia w Krynicy odbyło się spotkanie Koła Przyjaciół. Do krynickiej parafii przybyli członkowie parafialnego oddziału z Hołubli.


Zaprzyjaźnione Koła uczestniczyły we Mszy św. w intencji ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Ks. Daniel Struczyk wygłosił homilię, w której nawiązał do hiobowych wieści z rosyjskiej ziemi. Drugą część spotkania wypełniły rozmowy przy poczęstunku. Panie z Krynicy przygotowały wystawny obiad. Na stole nie zabrakło wielkanocnych rarytasów. Wszystkim towarzyszyła refleksja na temat smoleńskiej tragedii. Radość ze spotkania przeplatała się ze smutkiem z powodu tragicznej wiadomości z Rosji. Pani Marlena Protasiuk i pani Kazimiera Sawicka opowiadały o początkach przyjaźni między Krynicą, a Hołublą, o wspólnych przedsięwzięciach i o planach na przyszłość. Pani Kazimierze Sawickiej, pani Marlenie Protasiuk i wszystkim członkom życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech wspólne spotkania umacniają przyjaźń między Krynicą i Hołublą, a przynależność do Koła Przyjaciół KRP będzie zawsze źródłem radości.
            

"Absolwentalia"

22 czerwca Politechnika Białostocka świętuje organizując Międzynarodowy Zjazd Absolwentów więcej

Sejmik zespołów teatralnych

W dniach 22-23 czerwca w Stoczku Łukowskim zmierzą swoje talenty wiejskie zespoły teatralne więcej
zobacz wszystkie