Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Występy w turniejach Katarzyny Furmaniak

2010-04-13 19:47:51
Katarzyna Furmaniak z TKKF Siedlce brała udział w rozegranym w Ankarze I Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Premiera, gdzie  rywalizując w kat. 71kg zajęła drugie miejsce, ulegając w finale reprezentantce Wielkiej Brytanii Savannah Marshall 1:2.
Furmaniak dostała ponadto powołanie do składu na tegoroczny Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma.


W zawodach w Ankarze oprócz Furmaniak startowało także 9 innych naszych reprezentantek, przygotowujących się do tegorocznych mistrzostw świata, które rozegrane będą na Barbadosie.

Po starcie w Turcji na część kadrowiczek, boksujących w olimpijskich wagach (51kg, 60 kg i 75 kg), które mają już za sobą występ w mistrzostwach Polski, czeka pierwszy - historyczny start w tegorocznej edycji Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma (21-24.04.2010). Do składu na turniej w Turcji Trener Leszek Piotrowski desygnował następujące zawodniczki: Aneta Stefaniak (46 kg), Ewelina Pękalska (48 kg), Karolina Michalczuk (51 kg), Jagoda Karge (54 kg), Aleksandra Paczka (57 kg), Karolina Graczyk (60 kg), Oliwia Łuczak (64 kg), Katarzyna Furmaniak (69 kg), Justyna Sroczyńska (75 kg) i Lidia Fidura (81 kg).

źródło: pzb.com.pl
 

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie