Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Występy w turniejach Katarzyny Furmaniak

2010-04-13 19:47:51
Katarzyna Furmaniak z TKKF Siedlce brała udział w rozegranym w Ankarze I Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Premiera, gdzie  rywalizując w kat. 71kg zajęła drugie miejsce, ulegając w finale reprezentantce Wielkiej Brytanii Savannah Marshall 1:2.
Furmaniak dostała ponadto powołanie do składu na tegoroczny Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma.


W zawodach w Ankarze oprócz Furmaniak startowało także 9 innych naszych reprezentantek, przygotowujących się do tegorocznych mistrzostw świata, które rozegrane będą na Barbadosie.

Po starcie w Turcji na część kadrowiczek, boksujących w olimpijskich wagach (51kg, 60 kg i 75 kg), które mają już za sobą występ w mistrzostwach Polski, czeka pierwszy - historyczny start w tegorocznej edycji Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Feliksa Stamma (21-24.04.2010). Do składu na turniej w Turcji Trener Leszek Piotrowski desygnował następujące zawodniczki: Aneta Stefaniak (46 kg), Ewelina Pękalska (48 kg), Karolina Michalczuk (51 kg), Jagoda Karge (54 kg), Aleksandra Paczka (57 kg), Karolina Graczyk (60 kg), Oliwia Łuczak (64 kg), Katarzyna Furmaniak (69 kg), Justyna Sroczyńska (75 kg) i Lidia Fidura (81 kg).

źródło: pzb.com.pl
 

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej
zobacz wszystkie