Na antenie

RADIORANEK WT. ŚR.

Zgadywanki muzyczne na dobry początek dnia. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Tenis ziemny: Sylwia Mikołajczuk w czołowej ósemce

2010-02-15 17:10:39

Z bardzo dobrej strony pokazała się w rozegranych w Bydgoszczy Halowych Mistrzostwach Polski seniorek w tenisie ziemnym 18-letnia Sylwia Mikołajczuk reprezentująca obecnie AZS Poznań (wychowanka UKS Dwójka Siedlce).

18-letnia Sylwia w grze singlowej dotarła do ¼ finału, gdzie musiała uznać wyższość późniejszej triumfatorki Joanny Sakowicz-Kosteckiej, przegrywając 2-6 2-6. W drodze do tego etapu rywalizacji Sylwia pokonała Kingę Kurczbuch 7-5 6-3 i wygrała z Natalią Kołat 6-2 6-4.

Siedlczanka brała także udział w turnieju deblowym. W parze z Natalią Kozel z SKT Szczecin również dotarła do ćwierćfinału. W pierwszej rundzie siedlecko-szczeciński debel wygrał z parą Małgorzata Kornek/Joanna Nalborska w stosunku 1-6 6-4 10-8, a już w samym ćwierćfinale uległ późniejszym zwyciężczyniom - parze Paula Kania/Magda Linette 0-6 0-6.

Sylwia Mikołajczuk w najbliższych dniach weźmie udział w Halowych Mistrzostwach Polski juniorek w Szczecinie, a na początku marca będzie rywalizowała w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Warszawie.


Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie