Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.

Społeczeństwo

Słuchacze z Białej Podlaskiej odwiedzili Katolickie Radio Podlasie

foto
2022-10-06 18:07:00
W czwartek, 6 października redakcję Katolickiego Radia Podlasie odwiedzili słuchacze z Koła Przyjaciół KRP, działającego w Białej Podlaskiej.

Grupa z parafii Chrystusa Miłosiernego w trakcie wizyty w Siedlcach zwiedziła Muzeum Diecezjalne oraz zawitala do redakcji Katolickiego Radia Podlasie. Przedstawicielka zespołu zapoznała gości z najważniejszymi zasadami funkcjonowania rozgłośni. Słuchacze dowiedzieli się na czym polega praca realizatora, spikera oraz reportera. Nie zabrakło ciekawostek i anegdot.

- Z inicjatywy Koła Przyjaciół zorganizowaliśmy jednodniową pielgrzymkę parafialną, licząca 50 osób.  Przyjechało z nami dwóch opiekunów - ks. prałał Mieczysław Lipniacki oraz ks. Waldemar Mróz. Skoro jesteśmy Kołem Przyjaciół KRP grzechem byłoby pominąć ten etap naszej pielgrzymki i nie odwiedzić radia - podkreśliła Anna Kukawska, prezes Koła Przyjaciół KRP w Białej Podlaskiej.

Wiele osób po raz pierwszy miało okazję zobaczyć studio nagraniowe oraz emisyjne, a także porozmawiać z pracownikami radia. - Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć radio. To była bardzo ciekawa wizyta. W naszym kole są osoby, które są członkami kilkanaście lat i do tej pory nie były w radiu. Dziś była taka okazja i ogromnie się z tego cieszymy - dodała Mirosława z Białej Podlaskiej.

Po wizycie w Katolickim Radiu Podlasie słuchacze wyruszyli do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej.WIĘCEJ ZDJĘĆ /TUTAJ
/

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html