Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Kultura

Spotkanie z Bogusławem Skarusem (zapowiedź)

2010-04-22 09:01:49
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach zaprasza na spotkanie autorskie z Bogusławem Skarusem - animatorem kultury, wieloletnim pracownikiem MOK w Siedlcach, pasjonatem fotografii i dalekich podróży. W 2003 r. otrzymał stypendium prezydenta Siedlec w dziedzinie fotografii.

Bogusław Skarus swoją pasję rozwija od ponad 30 lat. Początkowo fotografował głównie Mazowsze i Podlasie, by potem wyruszać w coraz to bardziej odległe zakątki świata.

Odwiedził i uwiecznił na zdjęciach m.in. Tajlandię, Kambodżę, Birmę i Laos, Indie, Nepal, Peru, Boliwię, Ekwador, Wenezuelę. 

Na spotkaniu autor przybliży dawne cesarstwo Abisynii, Etiopię, którą odwiedził podczas jednej ze swoich ostatnich podróży. Będzie to okazja do obejrzenia zdjęć, posłuchania ciekawej opowieści oraz zadawania pytań, nie tylko o Etiopię, ale o wszystkie odwiedzone kraje.

Spotkanie odbędzie się 6 maja 2010 r. o godz. 13.00 w sali 123 MSCDN Wydział w Siedlcach (ul. O. Lange 6, 1 piętro).

MC/ Siedlce (eł)