Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Kultura

Spotkanie z Bogusławem Skarusem

2010-05-04 15:10:00
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach zaprasza na spotkanie autorskie z Bogusławem Skarusem - animatorem kultury, wieloletnim pracownikiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, pasjonatem fotografii i dalekich podróży. W 2003 r. otrzymał on stypendium prezydenta Siedlec w dziedzinie fotografii.

Bogusław Skarus swoją pasję rozwija od ponad 30 lat. Początkowo fotografował głównie Mazowsze i Podlasie, by potem wyruszać w coraz to bardziej odległe zakątki świata.

Odwiedził i uwiecznił na zdjęciach m.in. Tajlandię, Kambodżę, Birmę, Laos, Indie, Nepal, Peru, Boliwię, Ekwador, Wenezuelę.

Na spotkaniu autor przybliży dawne cesarstwo Abisynii, Etiopię, którą odwiedził podczas jednej ze swoich ostatnich podróży. Będzie to okazja do obejrzenia zdjęć, posłuchania ciekawej opowieści oraz zadawania pytań, nie tylko o Etiopię, ale o wszystkie odwiedzone kraje.

Spotkanie odbędzie się 6 maja o godz. 13.00 w sali 123 Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Oskara Lange w Siedlcach.

Więcej o auotrze: www.skarus.yum.pl

[jk]

Festyn Rodzinny

22 września w Olszycu Szlacheckim odbędzie się festyn rodzinny więcej

Smaki Jesieni

22 września pod hasłem smaków odbędzie się święto plonów w Paprotni więcej
zobacz wszystkie