Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Kultura

Pamiątki rugby w Muzeum Regionalnym

2010-04-09 15:18:32
W najbliższą niedzielę, 11 kwietnia o godzinie 11:00 w siedleckim Muzeum Regionalnym odbędzie się Spotkanie Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów poświęcone pamiątkom rugby.
Temat spotkania to "Kolekcja trofeów i pamiątek związanych z dyscypliną rugby", prelekcję wygłosi i na pytania odpowie Jacek Wierzbicki.

W Muzeum zostaną zaprezentowane najciekawsze okazy pochodzące ze zbiorów prywatnych prelegenta, pokaz będzie przekrojowy przez wszystkie rodzaje rugbowych pamiątek.

Zobaczyć będzie można pamiątki z meczów międzypaństwowych, proporce, znaczki pocztowe i koperty FDC, znaczki metalowe, książki encyklopedyczne, przedmioty codziennego użytku, breloczki, krawaty, koszulki meczowe, programy meczowe, wycinki prasowe, dokumenty, magazyny polskie i zagraniczne, maskotki, pamiątki siedleckich klubów, trofea okolicznościowe i piłki.

Niedziela  godz. 11.00  Muzeum Regionalne w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 1.

Jacek Wierzbicki