Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Kultura

Pamiątki rugby w Muzeum Regionalnym

2010-04-09 15:18:32
W najbliższą niedzielę, 11 kwietnia o godzinie 11:00 w siedleckim Muzeum Regionalnym odbędzie się Spotkanie Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów poświęcone pamiątkom rugby.
Temat spotkania to "Kolekcja trofeów i pamiątek związanych z dyscypliną rugby", prelekcję wygłosi i na pytania odpowie Jacek Wierzbicki.

W Muzeum zostaną zaprezentowane najciekawsze okazy pochodzące ze zbiorów prywatnych prelegenta, pokaz będzie przekrojowy przez wszystkie rodzaje rugbowych pamiątek.

Zobaczyć będzie można pamiątki z meczów międzypaństwowych, proporce, znaczki pocztowe i koperty FDC, znaczki metalowe, książki encyklopedyczne, przedmioty codziennego użytku, breloczki, krawaty, koszulki meczowe, programy meczowe, wycinki prasowe, dokumenty, magazyny polskie i zagraniczne, maskotki, pamiątki siedleckich klubów, trofea okolicznościowe i piłki.

Niedziela  godz. 11.00  Muzeum Regionalne w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 1.

Jacek Wierzbicki

Siedleckie Targi Miodów

15 września w Siedlcach odbędą się Targi Miodów więcej

Dokopiny Ziemniaka

15 września w Przesmykach odbędzie się świeto plonów ziemniaczanych więcej
zobacz wszystkie