Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Kultura

Odwołano wydarzenia kulturalne!

2010-04-10 12:33:01
W związku z tragedią narodową, w naszym regionie zostały odwołane wydarzenia kulturalne, koncerty i wystawy.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Siedlcach odwołuje wystawę „IV wiosna na polu i w ogrodzie”, która miała odbyć się 11 kwietnia. Jak poinformowała nas Anna Olędzka z wydziału Agrobiznesu, w najbliższym czasie zostanie podany termin wystawy.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Łosickie Dom Kultury również odwołuje koncerty, które miały odbyć się w ten weekend.

******************************************************************************************************************
Wszystkie zaplanowane imprezy odwołano także w Siemiatyczach oraz w powiecie siemiatyckim. Nie odbędą się również zapowiadane na niedzielę uroczyste obchody rocznicy mordu katyńskiego. Na znak żałoby na budynkach użyteczności publicznej flagi opuszczono do połowy masztów i przepasano czarnymi kirami.

******************************************************************************************************************
W związku z katastrofą w Smoleńsku została odwołana impreza MOTOSERCE. Odbyła się tylko akcja pobierania krwi natomiast nie odbyła się parada motocykli ulicami miasta a także koncerty zespołów muzycznych. Honorowym patronatem imprezy był burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego, Artur Grzyb. W Międzyrzecu na znak żałoby przy urzędach i szkołach wiszą flagi przepasane kirem.

******************************************************************************************************************
W Novym Kinie Siedlce, w związku z wprowadzoną żałobą narodową, w dniach 11-12 kwietnia (niedziela, poniedziałek) odwołane zostają wszystkie seanse filmowe.

Dziś (10 kwietnia) kino nie będzie wyświetlać filmów komediowych, jednocześnie wprowadzone do repertuaru zostają specjalne pokazy filmu Katyń, które odbędą się o godz. 15:30, 18:15 i 20:30.

Bilety, które zostały zakupione na seanse w dniach 11, 12 kwietnia, zachowują ważność i będzie je można wymienić na inne dowolnie wybrane seanse.

MJa/Siedlce