Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Z regionu

Nagrody dla mecenasów siedleckiego sportu i kultury za rok 2009 (galeria i video)

2010-03-31 08:23:00
Nagrody dla mecenasów siedleckiego sportu i kultury za rok 2009 zostały wręczone dziś (30 marca) w Pałacu Ogińskich. Uroczysta gala odbyła się wieczorem, ale nazwy nagrodzonych przedsiębiorstw podano do wiadomości już wcześniej.

W kategorii sportu najhojniejszy okazał się tradycyjnie Polimex-Mostostal. Firma ta jest strategicznym sponsorem Miejskiego Klubu  Piłkarskiego „Pogoń”. Za najciekawszą i najbardziej niekonwencjonalną formę mecenatu wyróżniono Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego M3, które wspiera sekcję koszykówki żeńskiej. Nagrodę za wytrwałość kapituła przyznała firmie Sokołów S.A., która od 17 lat wspiera organizację Halowego i Letniego Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn „Sokolik”. 


W dziedzinie kultury największym prywatnym ofiarodawcą również jest Mostostal. W zeszłym roku wykonał on nieodpłatnie modernizację ogrodzenia siedleckiego amfiteatru. Nagrodę za nieszablonowość przyznano firmie Asaj, która wspierała Centrum Kultury i Sztuki poprzez oświetlenie organizowanych przezeń imprez. Za ciągłość mecenatu uhonorowano firmę Eurodom, która od lat wspiera przedsięwzięcia Siedleckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Brama”.

fot. i video Jarosław Kurzawa
AB/Siedlce

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie