Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Z regionu

Nagrody dla mecenasów siedleckiego sportu i kultury za rok 2009 (galeria i video)

2010-03-31 08:23:00
Nagrody dla mecenasów siedleckiego sportu i kultury za rok 2009 zostały wręczone dziś (30 marca) w Pałacu Ogińskich. Uroczysta gala odbyła się wieczorem, ale nazwy nagrodzonych przedsiębiorstw podano do wiadomości już wcześniej.

W kategorii sportu najhojniejszy okazał się tradycyjnie Polimex-Mostostal. Firma ta jest strategicznym sponsorem Miejskiego Klubu  Piłkarskiego „Pogoń”. Za najciekawszą i najbardziej niekonwencjonalną formę mecenatu wyróżniono Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego M3, które wspiera sekcję koszykówki żeńskiej. Nagrodę za wytrwałość kapituła przyznała firmie Sokołów S.A., która od 17 lat wspiera organizację Halowego i Letniego Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn „Sokolik”. 


W dziedzinie kultury największym prywatnym ofiarodawcą również jest Mostostal. W zeszłym roku wykonał on nieodpłatnie modernizację ogrodzenia siedleckiego amfiteatru. Nagrodę za nieszablonowość przyznano firmie Asaj, która wspierała Centrum Kultury i Sztuki poprzez oświetlenie organizowanych przezeń imprez. Za ciągłość mecenatu uhonorowano firmę Eurodom, która od lat wspiera przedsięwzięcia Siedleckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Brama”.

fot. i video Jarosław Kurzawa
AB/Siedlce

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie