Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Kultura

Koncert „W Krainie uśmiechu” (zapowiedź)

2010-04-24 12:10:05
„W Krainie uśmiechu”, to tytuł koncertu muzyki klasycznej, który odbędzie się w najbliższy czwartek 29 kwietnia w Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach. Jak powiedział Marek Błaszczyk, dyrektor Reymontówki, na program koncertu złożą się najbardziej znane fragmenty wielkich dzieł klasycznych.

-W programie najpiękniejsze arie operowe, operetkowe i musicalowe z takich dzieł jak Straszny Dwór, Halka, Cyrulik Sewilski, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański, Wesoła Wdówka czy Skrzypek na dachu.

Koncert poprowadzi Kazimierz Kowalski, a wykonawcami będą Małgorzata Kulińska, Andrzej Jurkiewicz, Andrzej Niemirowicz oraz na fortepianie Ewa Szpakowska.

Całość ma się odbyć w namiocie rozstawionym przy Domu Pracy Twórczej Reymontówka, w otulinie parku – czyli na świeżym powietrzu. Po koncercie będzie można uczestniczyć w wernisażu wystawy fotografii Grzegorza Kołtuniaka pod tytułem „Roztocze”.

Początek koncertu już w czwartek 29 kwietnia o 18- tej.

MJa/Siedlce