Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Kultura

Grupa twórcza Fotogram wróciła z Ukrainy (galeria)

2010-05-05 17:44:00
Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, grupa twórcza Fotogram, 3 maja,  wróciła z kilkudniowego pleneru który odbył się w Łucku na Ukrainie.

- Dotychczas odbyło się 8 wspólnych wyjazdów plenerowych. Członkowie grupy fotografowali już między innymi w Zamościu, Górach Świętokrzyskich, nad Biebrzą oraz na Polesiu. Wydano wiele ciekawych katalogów wystaw, a nasze prace znalazły się w licznych wydawnictwach albumowych. W tegorocznym plenerze wzięło udział 16 osób. Oprócz fotografowania krajobrazów, przyrody, zabytków Łucka i okolic, celem było nawiązanie bliższej współpracy i wymiana doświadczeń z fotografami z tego miasta. Na wystawie poplenerowej znajdą się również zdjęcia ze Lwowa, w którym spędziliśmy jeden dzień - powiedział Andrzej Ruciński, organizator wyjazdu.
 

tekst i foto: Jarosław Kurzawa