Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Kultura

Grupa twórcza Fotogram wróciła z Ukrainy (galeria)

2010-05-05 17:44:00
Działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, grupa twórcza Fotogram, 3 maja,  wróciła z kilkudniowego pleneru który odbył się w Łucku na Ukrainie.

- Dotychczas odbyło się 8 wspólnych wyjazdów plenerowych. Członkowie grupy fotografowali już między innymi w Zamościu, Górach Świętokrzyskich, nad Biebrzą oraz na Polesiu. Wydano wiele ciekawych katalogów wystaw, a nasze prace znalazły się w licznych wydawnictwach albumowych. W tegorocznym plenerze wzięło udział 16 osób. Oprócz fotografowania krajobrazów, przyrody, zabytków Łucka i okolic, celem było nawiązanie bliższej współpracy i wymiana doświadczeń z fotografami z tego miasta. Na wystawie poplenerowej znajdą się również zdjęcia ze Lwowa, w którym spędziliśmy jeden dzień - powiedział Andrzej Ruciński, organizator wyjazdu.
 

tekst i foto: Jarosław Kurzawa

Siedleckie Targi Miodów

15 września w Siedlcach odbędą się Targi Miodów więcej

Dokopiny Ziemniaka

15 września w Przesmykach odbędzie się świeto plonów ziemniaczanych więcej
zobacz wszystkie