Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE PON. ŚR.

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Dziś zaprasza ks. Dariusz Denisiuk.
zobacz wszystkie

Sport

Gmina Siedlce pierwsza w rywalizacji Ludowych Zespołów Sportowych

2010-02-27 10:45:00
Po raz kolejny pierwszym miejscem wśród gmin powiatu siedleckiego w klasyfikacji Ludowych Zespołów Sportowych może poszczycić się Gmina Siedlce. Sukces ten to zasługa ciężkiej i systematycznej pracy uczniów i ich opiekunów podkreślił wójt gminy Siedlce Mirosław Bieniek.

- Jestem niezwykle z naszej młodzieży, która walnie przyczyniła się do uzyskania tak świetnego wyniku. Staramy się by każdy uczeń miał możliwość wzięcia udziału w zawodach sportowych, igrzyskach - dodał wójt.

Jak dodaje Stanisław Kaliński przewodniczący rady powiatowej Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Siedlcach duża gmina taka jak gmina Siedlce ma większe szanse w takiej rywalizacji sportowej.

- Duża gmina ma wiele szkół i dzięki temu ma szanse na uzyskanie większej liczby punktów.

 Wręczenie pucharów dla najlepszych w Powiatowym Współzawodnictwie Gmin w Sporcie LZS za 2009 rok odbyło się dziś, 26 lutego,  w starostwie powiatowym w Siedlcach.

MJA/Siedlce

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie