Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Ósemka o krok od zwycięstwa

2010-03-13 21:41:54
Po emocjonującym i niezywkle dramatycznym spotkaniu Ósemka Siedlce uległa po pięciosetowym boju Pekpolowi Ostrołęka w pierwszym meczu finałowym rozgrywek II ligi gr. 3.

SIATKÓWKA

II liga, gr. 3

FINAŁ PLAY-OFF o miejsca 1-4:

1. mecz:
Pekpol Ostrołęka - Ósemka Siedlce 3:2 (25:18, 17:25, 25:18, 19:25, 15:11)
Ósemka: Krzaczek, Kuczko, Łęgowski, Hachuła, Milewski, Jesień oraz Kołodziej (libero), Polechoński, Bieliński, Borkowski, Małek

Spotkanie w Ostrołęce było bardzo zacięte, chociaż trzeba przyznać, że oba zespoły nie zagrały na swoim najwyższym poziomie. Zdarzały się lepsze i słabsze fragmenty gry. Gospodarze wygrali pierwszą i trzecią partię, ale siedlczanie potrafili dwukrotnie wyrównać stan meczu. W decydującym piątym secie walka punkt za punkt trwała do stanu 10:10. Końcówka należała do Pekpolu, który utrzymał nerwy na wodzy i wygrał tego seta i cały mecz. Szkoda okazji na wygraną przez Ósemkę, która nadarzyła się dzisiejszego wieczora.
Zespół Ósemki wspierała kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców z naszego miasta, która okazała się głośniejsza od miejscowej publiczności.

Już jutro o godz. 12.00 drugie starcie obu drużyn.

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej