Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Jackonaliowy Turniej Piłki Siatkowej

2010-05-27 15:29:33
Drugi po piłce nożnej ważny etap w ramach Międzyuczelnianych Rozgrywek Jackonaliowych to Turniej Piłki Siatkowej, który odbył się 26 maja w odnowionej Sali AP przy ulicy 3-go Maja. Klimat rozgrywek bardzo sportowy. Walkę zawodników wspierali nieliczni acz zagorzali kibice, którzy swoimi okrzykami zagrzewali ich do boju.

W finale spotkały się drużyny reprezentujące Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych oraz Akademii Podlaskiej, wydział Historii. Mimo zwycięstwa w grupie 2-0 przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych , tym razem zawodnicy z AP postawili twarde warunki. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem NKJO 2-1.

        
Marian Soćko
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych

[jk]

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie