Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Emocje w Ostrołęce i znów górą Pekpol

2010-03-14 13:45:00

Kolejny horror zafundowali w Ostrołęce siatkarze miejscowego Pekpolu i Ósemki Siedlce, którzy rywalizują w finale II ligi, gr. 3. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu i tym razem razem górą byli gospodarze, którzy wygrali 3:2. Pekpol w rywalizacji do 3 zwycięstw prowadzi 2:0.

SIATKÓWKA


FINAŁ PLAY-OFF o miejsca 1-4:

2. mecz:

Pekpol Ostrołęka - Ósemka Siedlce 3:2 (23:25, 26:24, 22:25, 25:11, 16:14)
Ósemka: Milewski, Kuczko, Krzaczek, Łęgowski, Hachuła, Jesień oraz Kołodziej (libero) oraz Malon, Polechoński, Bieliński, Małek, Borkowski

Dziejsze spotkanie było bardziej zacięte od sobotniego o czym świadczą wyniki setów. Siedlczanie byli dziś bardzo blisko szczęścia bowiem prowadzili w meczu 2:1. Trzeci set fatalny w wykonaniu Ósemki i potrzebny był tie-break, żeby rozstrzygnąć losy pojedynku. Niewiele brakowało aby to siedleccy siatkarze triumfowali w tej parii bo to oni mieli pierwszą piłkę meczową przy stanie 14:13. Gospodarze potrafili się obronić, zdobyć kolejne 2 punkty i zwyciężyć 16:14.

W rywalizacji do 3 zwycięstw: 2:0 dla Pekpolu.

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej
zobacz wszystkie