Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Czarni wygrywają trzecie starcie z Ósemką

2010-02-27 22:00:00
Siatkarzom Ósemki Siedlce nie udało się rozstrzygnąć trzeciego pojedynku z Czarnymi Radom na swoją korzyść. W grodzie nad Mleczną siedlczanie przegrali 1:3. W rywalizacji do 3 zwycięstw Ósemka prowadzi 2:1, a w niedzielę czeka ją mecz nr 4.
W finale czekają już siatkarze Pekpolu Ostrołęka, którzy po raz trzeci zwyciężyli AS Volley Białołęka.

SIATKÓWKA

Mężczyźni

II liga, gr. 3

I runda play-off
O miejsca 1-4 (trzeci mecz; 1:2 w rywalizacji do 3 zwycięstw):

Ósemka znakomicie rozpoczęła mecz zdecydowanie wygrywając pierwszego seta. Wydawać się mogło, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu finałowi. Niestety to były tylko miłe złego początki. Jeszcze druga partia była wyrównana i dopiero w jej ostatniej fazie radomianie przechylili szalę na swoja stronę, ale trzeci i czwarty set to dominacja Czarnych. Rozpędzeni gospodarze nie dali szans Ósemce i wygrali w całym pojedynku 3:1. W niedzielę (28. lutego) o godz. 12.00 czwarta konfrontacja obu zespołów.

Czarni Radom - Ósemka Siedlce 3:1 (17:25, 25:21, 25:15, 25:16)

Ósemka: Milewski, Łęgowski, Krzaczek, Hachuła, Kuczko, Jesień, Kołodziej (libero) oraz Borkowski, Polechoński, Małek

AS Volley Białołęka - Pekpol Ostrołęka 0:3 (0:3 w rywalizacji do 3 zwycięstw)

O miejsca 7-10 (trzecie mecze)
Armat Kozienice - AZS UW Warszawa 2:3 (1:2 w rywalizacji do 3 zwycięstw)
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia Warszawa 0:3 (1:2 w rywalizacji do 3 zwycięstw)