Na antenie

POPOŁUDNIE Z KRP

Proponujemy ciekawą książkę, a zaproszeni przez nas fachowcy udzielają porad z wielu dziedzin. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Wielki Tydzień

Rekolekcje- siedlecka diecezja

1. Dekanat siedlecki.

a) Parafia katedralna Niepokalanego Poczęcia NMP – 21-24 III
b) Parafia Bożego Ciała – 24-28 III
c) Parafia Ducha Świętego – 18-21 III
d) Parafia Miłosierdzia Bożego - 26-28 III
e) Parafia św. Józefa, Sanktuarium Św. Józefa – 18-21 III
f) Parafia św. Maksymiliana Kolbe – 26-28 III
g) Parafia św. Stanisława BM - 21-23 III
h) Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus – 13-17 III

2. Dekanat adamowski

a) Adamów (Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego) - 21-23 III
b) Jeziorzany (Parafia Trójcy Świętej) - 5-7 III
c) Poizdów (Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela) - 12-14 III
d) Radoryż Kościelny (Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej) - 19-21 III
e) Serokomla (Parafia Św. Stanisława BM) - 14-16 III
f) Szczałb (Parafia Jezusa Chrystusa Ukrzyżowanego) - 12-14 III
g) Wojcieszków (Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa) - 7-9 III
h) Wola Gułowska (Parafia Nawiedzenia NMP, Sanktuarium Maryjne) - 26-28 III

3. Dekanat bialski - południe.

a) Biała Podlaska (Parafia Chrystusa Miłosiernego) – 25-28 III
b) Biała Podlaska (Parafia Wniebowzięcia NMP) – 18-21 III
c) Dokudów (Parafia św. Praksedy) – 26-28 III
d) Huszcza (Parafia Trójcy Świętej) – 5-7 III
e) Korczówka (Parafia św. Jozafata BM) – 26-28 III
f) Kościeniewicze (Parafia NMP Królowej Polski) – 12-14 III
g) Łomazy (Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) – 12-14 III
h) Ortel Królewski (Parafia Matki Bożej Różańcowej) – 28-29 III
i) Ortel Książęcy (Parafia Narodzenia NMP) – 28-30 III

4. Dekanat bialski – północ

a) Biała Podlaska (Parafia Narodzenia NMP)- 21-23 III
b) Biała Podlaska (Parafia św. Anny)- 14-17 III
c) Biała Podlaska (Parafia bł. Honorata Koźmińskiego)- 23-25 III
d) Biała Podlaska (Parafia św. Michała Archanioła)- 16-18 III
e) Horbów (Parafia Przemienienia Pańskiego)- 26-28 III
f) Hrud (Parafia Zwiastowania NMP)-
g) Leśna Podlaska (Parafia Narodzenia NMP i św. Apostołów Piotra i Pawła, Sanktuarium Maryjne, Bazylika Mniejsza)
h) Łukowce (Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego)- 19-21 III
i) Swory (Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa)- 19-21 III
j) Witulin (Parafia św. Michała Archanioła)- 26- 28 III
k) Woskrzenice (Parafia św. Michała Archanioła)- 5-7 III

5. Dekanat domanicki.


a) Domanice (Parafia Nawiedzenia NMP) - 26-28 III
b) Jastrzębie Śmiary (Parafia Świętej Rodziny) - 12-14 III
c) Ruda Wolińska (Parafia Św. Andrzeja Boboli) - 7-9 III
d) Seroczyn siedlecki (Parafia Nawiedzenia NMP)- 14-16 III
e) Skórzec (Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła) - 21-23 III
f) Wodynie (Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) - 19-21 III
g) Wołyńce (Parafia św. Józefa Robotnika) - 26-28 III
h) Żeliszew (Parafia Świętej Trójcy) - 5-7 III


6. Dekanat garwoliński

a) Borowie (Parafia Trójcy Świętej) - 5-7 III
b) Garwolin (Parafia MB Częstochowskiej) - 18-21 III
c) Garwolin (Parafia Przemienienia Pańskiego) - 14-17 III
d) Górki/k Garwolina (Parafia MB Szkaplerznej, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej) - 26-28 III
e) Górzno (Parafia św. Jana Chrzciciela) - 7-9 III
f) Marianów (Parafia św. Izydora) - 12-14 III
g) Miętne (Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego) -
h) Parysów (Parafia Wniebowzięcia NMP) - 21-23 III
i) Trąbki (Parafia św. Józefa) - 12-14 III
j) Unin (Parafia Świętej Rodziny) - 21-23 III

7. Dekanat grębkowski
 
a) Czerwonka Liwska (Parafia św. Stanisława BM) – 19-21 III
b) Grębków (Parafia św. Bartłomieja Apostoła) – 21-23 III
c) Kopcie (Parafia MB Królowej Korony Polskiej) – 14-16 III
d) Oleksin (Parafia św. Aleksego) – 12-14 III
e) Wierzbno (Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła) – 5-7 III
f) Wiśniew k/Mińska Mazowieckiego (Parafia Trójcy Świętej) – 19-21 III
g) Wyszków (Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego) – 7-9 III

8. Dekanat hański.

a) Dubeczno (Parafia NMP Królowej Polski) – 21-23 III
b) Hańsk (Parafia św. Rajmunda) – 21-23 III
c) Kosyń (Parafia św. Stanisława Kostki) - 28-30 III
d) Stary Brus (Parafia MB Częstochowskiej) – 17-19 III
e) Uhrusk (Parafia św. Jana Chrzciciela) – 6-7 III
f) Urszulin (Parafia Chrystusa Miłosiernego) – 26-28 III
g) Wereszczyn (Parafia św. Stanisława BM) – 14-16 III
h) Wola Uhruska (Parafia Ducha Świętego) – 19-21 III
i) Wola Wereszczyńska (Parafia św. Izydora) – 7-9 III
j) Wytyczno (Parafia św. Andrzeja Boboli) – 12-14 III

9. Dekanat janowski.

a) Janów Podlaski – Kolegiata (Parafia Trójcy Świętej) – 25-27 III
b) Klonownica Duża (Parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty) - 21-23 III
c) Komarno (Parafia św. Stanisława BM) – 12-14 III
d) Konstantynów (Parafia św. Elżbiety Węgierskiej) – 7-9 III
e) Kornica (Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP) – 23-25 III
f) Pratulina (Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, Sanktuarium bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy) – 5-7 III
g) Rokitno (Parafia Trójcy Świętej) – 19-21 III
h) Szpaki (Parafia MB Częstochowskiej) – 7-9 III

10. Dekanat komarowski.

a) Drelów (Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP) – 18-20 III
b) Gęś (Parafia św. Jozafata) - 26-28 III
c) Kolembrody (Parafia Nawiedzenia NMP, Sanktuarium Maryjne) – 12-14 III
d) Komarówka Podlaska (Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa) – 21-24 III
e) Ostrówki (Parafia św. Stanisława BM) – 12-14 III
f) Przegaliny (Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny) – 14-16 III
g) Radcze (Parafia św. Mikołaja) – 28-30 III
h) Rudno (Parafia Przemienienia Pańskiego i św. Andrzeja Boboli) – 28-30 III
i) Szóstka (Parafia Narodzenia NMP) – 12-14 III
j) Witoroż (Parafia św. Michała Archanioła) – 26-28 III