Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Kultura

„Budka Suflera” w Radzyniu Podlaskim

2010-04-28 07:48:00
3 maja w Radzyniu Podlaskim odbędzie się koncert kultowego zespołu ,,Budka Suflera”.

- Jako prezes uczniowskiego klubu tenisa stołowego Alfa, grającego w pierwszej lidze, serdecznie zapraszam na koncert "Budki Suflera", który odbędzie się 3 Maja o godz. 21.00. w Radzyniu Podlaskim na dziedzińcu Pałacu Potockich... 

Przed koncertem zagra zespół z Polkowic „The Postman”. Każdy widz, każdy uczestnik koncertu może czuć się sponsorem naszego klubu. Zysk z zakupionych biletów będzie bowiem całkowicie przeznaczony na działalność statutową naszego klubu - powiedział Dariusz Wierzchowski-trener i prezes klubu tenisa stołowego, organizator imprezy.

Podczas koncertu wystąpią goście specjalni, czyli byli wokaliści Budki Suflera: Romuald Czystaw i Felicjaln Andrzejczak

Bilety na koncert można kupić w piatek, sobote i niedzielę od 18.00 do 19.00 w kinie Oranżeria a w dniu koncert od godz. 15.00, w samochodzie zaparkowanym przed wejściem głownym na koncert tj. od zachodniego skrzydła pałacu od ul. Jana Pawła.

Patronat medialny nad koncertem objęło Katolickie Radio Podlasie.

SKarw/Radzyń Podlaski