Na antenie

Koncert życzeń

Nasz radiowy Koncert życzeń to miły upominek dla najbliższych, podkreślający wagę święta spędzanego w rodzinnym gronie. Już dziś zapraszamy Państwa do zamawiania życzeń dla najbliższych. Zapraszają Agnieszka Osmólska-Ilczuk i Andrzej Ilczuk.
więcej
zobacz wszystkie

Aktualności

Radiowa Pielgrzymka do Legnicy

foto
2019-06-27 12:32:18
Słuchaczy Katolickiego Radia Podlasie zapraszamy na wrześniową pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jacka w Legnicy gdzie miało miejsce Wydarzenie Eucharystyczne 25 grudnia 2013 roku.
Pielgrzymka planowana jest od 6 do 8 września. Koszt 360 zł.

 Jak napisał w swoim Komunikacie Biskup Legnicki, to wydarzenie ma znamiona cudu eucharystycznego. Wyraził też nadzieję, że wszystko to posłuży pogłębieniu kultu Eucharystii i będzie owocowało wpływem na życie osób zbliżających się do tej Relikwii. Odczytujemy ten przedziwny Znak, jako szczególny wyraz życzliwości i miłości Pana Boga, który tak bardzo zniża się do człowieka. To będzie nasze kluczowe miejsce jakie chcemy odwiedzić i modlić się.
W programie również wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Ciekawostką będzie zwiedzanie Sztolni Walimskich, zagadkowych tuneli pozostawionych przez Niemców, gdzie panuje stała temperatura około 8 st.
Szczegóły na stronie DIECEZJALNEGO CENTRUM PIELGRZYMKOWO TURYSTYCZNEGO „ARKA” W SIEDLCACH  arkapielgrzymki.pl 
Zapisy pod nr tel. 882 114 244


Wystawa ptaków

21. lipca w Ujrzanowie będzie można obejrzeć nieodpłatnie wystaę papug i ptaków egzotycznych więcej

Dni Łosic

W dniach 19-21 lipca Łosice obchodzą hucznie swoje święto więcej
zobacz wszystkie