Na antenie

W NASZEJ RADIOWEJ RODZINIE PON. ŚR.

O godzinie 15.00 każdego dnia modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem spotykamy się w kręgu naszych dobrych przyjaciół. Dziś zaprasza ks. Dariusz Denisiuk.
zobacz wszystkie

Sport

Zespół AZS PSW Biała Podlaska zakończył zgrupowanie w Kolbuszowej

2010-02-26 12:53:50

Trwa okres przygotowawczy do rundy wiosennej Ekstraligi Kobiet. Zespół AZS PSW Biała Podlaska zakończył zgrupowanie. Zagrał również kilka sparingów.

- Zespół w tej chwili zakończył zgrupowanie w Kolbuszowej. Było to zgrupowanie treningowe. Dziewczęta siłowo przygotowywały się do sezonu. Rozegrane zostały 3 sparingi. W międzyczasie ze Starówką Nowy Sącz nasza drużyna wygrała 5: 0, z drużyną gospodarzy (Sokół Kolbuszowa) - 6: 0. Ostatni wyjazd i mecz z Górnikiem Łęczną wygrany przez naszą drużynę - 3:0 - powiedział Radiu Podlasie prezes Klubu Uczelnianego AZS PSW Biała Podlaska, Leszek Petruczenko.

Do końca przygotowań bialska drużyna piłkarska będzie trenowała w Białej Podlaskiej. Planowany jest również jeszcze wyjazd do ośrodka w Kolbuszowej.

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej bialski zespół rozegra 17 marca w Żywcu z TS  MITECH Żywiec.


SZ/Biała Podlaska
Fot.: azspwszbp.futbolowo.pl

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie