Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Sport

Zespół AZS PSW Biała Podlaska zakończył zgrupowanie w Kolbuszowej

2010-02-26 12:53:50

Trwa okres przygotowawczy do rundy wiosennej Ekstraligi Kobiet. Zespół AZS PSW Biała Podlaska zakończył zgrupowanie. Zagrał również kilka sparingów.

- Zespół w tej chwili zakończył zgrupowanie w Kolbuszowej. Było to zgrupowanie treningowe. Dziewczęta siłowo przygotowywały się do sezonu. Rozegrane zostały 3 sparingi. W międzyczasie ze Starówką Nowy Sącz nasza drużyna wygrała 5: 0, z drużyną gospodarzy (Sokół Kolbuszowa) - 6: 0. Ostatni wyjazd i mecz z Górnikiem Łęczną wygrany przez naszą drużynę - 3:0 - powiedział Radiu Podlasie prezes Klubu Uczelnianego AZS PSW Biała Podlaska, Leszek Petruczenko.

Do końca przygotowań bialska drużyna piłkarska będzie trenowała w Białej Podlaskiej. Planowany jest również jeszcze wyjazd do ośrodka w Kolbuszowej.

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej bialski zespół rozegra 17 marca w Żywcu z TS  MITECH Żywiec.


SZ/Biała Podlaska
Fot.: azspwszbp.futbolowo.pl

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie