Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Wyniki LO, A, B klasy z 24/25. kwietnia

2010-04-25 11:40:40

Podajemy rezultaty meczów z niższych klas rozgrywkowych okręgu bialskopodlaskiego i siedleckiego.

KLASA OKRĘGOWA


Siedlce

22. kolejka:
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1:2,
Zryw Sobolew - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wilga Miastków - Czarni Węgrów
Korona Olszyc - Błękitni Stoczek
Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec 0:1,
Sęp Żelechów - Tęcza Stanisławów
ŁKS Łochów - Orzeł Unin
LKS Grodzisk Krzymosze - Zorza Sterdyń


Biała Podlaska

16. kolejka:
Unia Krzywda - Polesie Serokomla
Agrosport Leśna Podlaska - LKS Dobryń
Unia Żabików - ŁKS Łazy
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orkan Wojcieszków
Lutnia Piszczac - Grom Kąkolewnica
GLKS Rokitno - Victoria Parczew
Sokół Adamów - Lesovia Trzebieszów
 
Warszawa, gr. I

22. kolejka:
Wilga Garwolin - Marcovia 2000 Marki
 
 

  
KLASA A


Siedlce

18. kolejka:
Nojszewianka Nojszew - LKS Ostrówek
Orzeł Łosice - Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie - Victoria Kałuszyn
Polonez Mordy - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Miedzanka Miedzna - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Wektra Dziewule - Kosovia Kosów Lacki
Rywal Ruchna - termin wolny
Biała Podlaska

14. kolejka:
Niwa Łomazy - Hutnik Huta Dąbrowa
Dąb Dębowa Kłoda - LKS Milanów
Jata Żdżary - Tornado Branica Suchowolska
Granica Terespol - Orlęta Gołaszyn
Janowia Janów - Podlaski Podlasie II Biała Podlaska
Wodnik Siemień - Bizon Jeleniec
 

Warszawa, gr. II

19. kolejka:
Fenix Siennica - AON Rembertów (Warszawa)
Rokola Otwock Wielki - Sokół Kołbiel
Promnik Łaskarzew - Watra Mrozy
Victoria Zerzeń (Warszawa) - Wisła Dziecinów
Orzeł Parysów - Advit Wiązowna 1:0,
Burza Pilawa - Bór Regut 4:2,


KLASA B


Siedlce

15. kolejka:
Liwia Łochów - Olimpia Latowicz 3:3,
Herkules Nowe Osiny - Olimpia Rakowiec
Jutrzenka II Cegłów - LZS Starawieś
Laskar Laski - Wicher Sadowne
ULKS Gołąbek - Huragan Wilczonek
Pauza: Pogoń II Siedlce

Biała Podlaska, gr. I

10. kolejka:
Red Sielczyk - GLKS Jabłoń
GLKS Roskosz-Grabanów - Absolwent Domaszewnica
Grom Sosnowica - Tytan Wisznice
Młodzieżówka Radzyń Podlaski - Orzeł Czemierniki
Pauza: Krzna Rzeczyca
 

Biała Podlaska, gr. II

10. kolejka:
Armaty Stoczek Łukowski - Start Gózd
Bór Dąbie - Tur Turze Rogi
GLKS Stanin - Olimpia Okrzeja
Sokół Krynka - Wenus Oszczepalin
Sokół Wólka Domaszewska - Orzeł Zalesie


Warszawa, gr. II

19. kolejka:
KS II Wesoła (Warszawa) - Amur Wilga 0:5,
WKS Puznów - Wisła Maciejowice 0:3 (walkower)
Przelew Glinianka - KS Rzakta
Pauza: Sokół II Kołbiel

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie