Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Wyniki III, IV ligi z 27/28. marca

2010-03-27 08:37:00

III liga: Pogoń Siedlce stawiła opór wiceliderowi z Piaseczna, mimo to poniosła porażkę. Podlasie Biała Podlaska rozczarowuje na własnym boisku, ulegając Unii Nowa Sarzyna. Orlęta Radzyń dostały dwa ciosy w ostatnich pięciu minutach meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski.
IV liga: Huragan Międzyrzec Podlaski tylko remisuje z Janowianką Janów Lubelski. Wygrana Orląt Łuków z POM-em Piotrowice.


III LIGA


gr. mazowiecko-łódzka

18. kolejka:

KS Piaseczno - Pogoń Siedlce 2:1 (0:1)
Bramki: 75' Wysocki, 82' Odunka - 7' Jezierski
Pogoń: Kamiński - Wójcik, Emehel, Borowickij, Tomas - Kwiatkowski (74' Paczkowski), Agu, Rodak, Jezierski (67' Kruk) - Dziewulski (83' Grochowski), Filippow (62' Kaliszewski)

Pozostałe wyniki:
Wisła II Płock - Włókniarz Zelów 4:0,
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:4,
UKS SMS Łódź - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3:0,
Omega Kleszczów - Warta Sieradz 1:1,
Narew Ostrołęka - MKS Kutno 2:2,
Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Karczew 1:3,
Stal Niewiadów - GLKS Nadarzyn 0:3 vo (Stal wycofała się z rozgrywek)

TABELA


gr. lubelsko-podkarpacka

17. kolejka:

Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2 (0:2)
Bramki: Baran 85, Kusiak 89
Orlęta: Stężała - Kuśmirek, Jakubiec, Gmur (87 Kozłowski), Fiedeń, Młynarski (77 Grochowalski), Ptaszyński, Pliszka, Klimkiewicz, Romaniuk (55 Romaniuk), Gromba (81 Jędruszczak)

Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 0:1 (0:1)
Bramka: Radawer 23
Podlasie:
Jekimow - Jędrzejuk, Bożyk, Jarzynka, Wojtysiak (66, Komar) - Mirończuk (46, Woroniecki), Magier, Guzek (72, Stonio), Litwiniuk (Maksymiuk) - Piotrowicz, Wilawer

Pozostałe wyniki:
Spartakus Szarowola - Stal Sanok 5:0,
Siarka Tarnobrzeg - Górnik II Łęczna 0:5,
Karpaty Krosno - Stal Poniatowa 0:0,
Wisła Puławy - Avia Świdnik 1:2,
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała 2:2,
Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:1

TABELA




IV LIGA MAZOWIECKA


gr. północna

18. kolejka:

Podlasie Sokołów Podlaski - Jutrzenka Cegłów 3:0 vo (Jutrzenka wycofała się z rozgrywek)

Pozostałe wyniki:
Victoria Sulejówek - Tęcza 34 Płońsk 2:0,
Okęcie Warszawa - MKS Ciechanów 1:0,
MKS Przasnysz - Przyszłość Włochy (Warszawa) 2:1,
Hutnik Warszawa - Błękitni Gąbin 1:0,
Bug Wyszków - Kryształ Glinojeck 3:1,
Ursus Warszawa - Wkra Żuromin 2:0,
Huragan Wołomin - MKS Mława 3:2

Zaległy mecz:
Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Ciechanów 3:4 (1:1)
Bramki: Florczuk 5' (karny), 74', Laskowski 72', - Kamil Olszewski 32', Tosik 81', Traczyk 83' (karny), 90' (karny)
Podlasie: Ardej - Horowicz, Zduniak, Protaziuk (75' Bednarczyk) - Laskowski (75' Rytel), Wróbel, Florczuk, Parzonka (50' Chaciński), Gała - Siedlecki (60' Wojtczuk), Komosa

TABELA

IV LIGA LUBELSKA


17. kolejka:
Orlęta Łuków - POM Iskra Piotrowice 3:1 (1:1)
Bramka: Grula 22, Gaj 59, Kiryło 75 - Orłowski 7
Orlęta: Sych - Ozygała, Szewczak, Izdebski - Fortuna (46 Gaj), Wróbel, Matuszewski (71 Zalewski), Wryk, Grula -  Kiryło (79 Orzyłowski), Buga (86 Lasota)

Huragan Międzyrzec Podlaski - Janowianka Janów Lubelski 1:1

Pozostałe wyniki:
Olender Sól - Start Krasnystaw 1:0,
Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 3:1,
BKS Unia Bełżyce - Lublinianka Lublin 0:1,
Cisy Nałęczów - Orion Niedrzwica Duża 0:0,
Roztocze Szczebrzeszyn - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:1
Hetman Żółkiewka - Chełmianka Chełm 1:3

TABELA


źródło: orleta-spomlek.pl, mkppogonsiedlce.pl, biala24.pl, azspodlasie.eu,
mkspodlasie.pl, orleta.lukow.pl, Dziennik Wschodni, 90minut.pl, własne

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej
zobacz wszystkie