Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Pogoń wygrywa sparing z Radomiakiem

2010-02-10 00:25:22

Piłkarze Pogoni Siedlce w dalszym ciągu przebywają na zgrupowaniu w Miętnem, k. Garwolina. 9. lutego zagrali kolejny mecz kontrolny, w którym pokonali swojego ligowego rywala, Radomiaka Radom 4:1.

W pierwszej połowie obaj trenerzy desygnowali do gry podstawowe „jedenastki” i ta część meczu toczyła się z przewagą Radomiaka, który zagrażał głównie po stałych fragmentach gry. Pogoń grała z kontry i oddała kilka strzałów z dystansu (Jezierski, Kwiatkowski, Filipow).Po zmianie stron nastąpiły roszady w składach obu zespołów. Radomiak po opuszczeniu boiska przez dziewięciu podstawowych graczy stracił impet i to Pogoń zaczęła dyktować warunki gry. Udokumentowała ją zdobyciem czterech goli. W zespole z Siedlec nie zagrali kontuzjowani: Marek Kaliszewski, Tomasz Stromecki, Paweł Marchel i Tomasz Grochowski. 
Sparing: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 4:1 (0:0)
Bramki: Pałka 66, Kruk 71, Kuczko 79, Kwiatkowski 85 - Skórski 76
Pogoń: Kamiński (46' Matłacz) - Iliński (60' Wójcik), Emehel (57' Kruk), Kuczko (87' Witkowski), Tomas (60' Pałka) - Kwiatkowski, Agu (46' Dziewulski), Paczkowski (75' Konasiuk), Rodak, Jezierski - Filipow
Czerwona kartka: 57' Emehel (za faul)
 
źródło i fot.: mkppogonsiedlce.pl, własne

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie