Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Sport

Pogoń wygrywa sparing z Radomiakiem

2010-02-10 00:25:22

Piłkarze Pogoni Siedlce w dalszym ciągu przebywają na zgrupowaniu w Miętnem, k. Garwolina. 9. lutego zagrali kolejny mecz kontrolny, w którym pokonali swojego ligowego rywala, Radomiaka Radom 4:1.

W pierwszej połowie obaj trenerzy desygnowali do gry podstawowe „jedenastki” i ta część meczu toczyła się z przewagą Radomiaka, który zagrażał głównie po stałych fragmentach gry. Pogoń grała z kontry i oddała kilka strzałów z dystansu (Jezierski, Kwiatkowski, Filipow).Po zmianie stron nastąpiły roszady w składach obu zespołów. Radomiak po opuszczeniu boiska przez dziewięciu podstawowych graczy stracił impet i to Pogoń zaczęła dyktować warunki gry. Udokumentowała ją zdobyciem czterech goli. W zespole z Siedlec nie zagrali kontuzjowani: Marek Kaliszewski, Tomasz Stromecki, Paweł Marchel i Tomasz Grochowski. 
Sparing: Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 4:1 (0:0)
Bramki: Pałka 66, Kruk 71, Kuczko 79, Kwiatkowski 85 - Skórski 76
Pogoń: Kamiński (46' Matłacz) - Iliński (60' Wójcik), Emehel (57' Kruk), Kuczko (87' Witkowski), Tomas (60' Pałka) - Kwiatkowski, Agu (46' Dziewulski), Paczkowski (75' Konasiuk), Rodak, Jezierski - Filipow
Czerwona kartka: 57' Emehel (za faul)
 
źródło i fot.: mkppogonsiedlce.pl, własne

Duchowy Prezent Świetego Mikołaja

Akcja podjęcia modlitwy i duchowej walki przez rodziców za swoje dzieci więcej

Uroczyste otwarcie zakładu produkcyjnego i siedziby firmy Valmont Polska

oraz 25-lecie istnienia firmy w Polsce, 20 listopada
zobacz wszystkie