Na antenie

POPOŁUDNIK WT. ŚR.

Proponujemy ciekawą książkę, a zaproszeni przez nas fachowcy udzielają porad z wielu dziedzin. Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Sport

Pogoń Siedlce dalej wygrywa

2010-02-12 22:03:11
Piłkarze Pogoni Siedlce przebywający na zgrupowaniu w Miętnem zagrali kolejne dwa mecze kontrolne. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwami zespołu prowadzonego przez Grzegorza Siedleckiego i Grzegorza Wędzyńskiego.

Najpierw Pogoń spotkała się z rezerwami Mazura Karczew. W meczu tym zagrali ci zawodnicy, którzy nie wystąpili w rozegranym dzień wcześniej sparingu z Radomiakiem. Konfrontacja zakończyła się wygraną siedlczan 5:3. Pierwsza połowa to kompletna dominacja Pogoni, która przełożyła się na 4 zdobyte gole. W drugiej odsłonie spotkania biało-niebiescy zagrali eksperymentalnie, z trzema środkowymi pomocnikami i zespół Mazura zdołał strzelić trzy bramki, zmniejszając tym samym rozmiar porażki. - Ten mecz to jeden wielki eksperyment. To spotkanie nazwałbym testem dla co niektórych piłkarzy - ocenił sprawdzian Grzegorz Siedlecki.

W kolejnym sparingu Pogoń zmierzyła się z Unią Bełżyce. W tym meczu wystąpił pierwszy skład. Pierwsza część była wyrównana i zakończyła się remisem 1:1. Gola uzyskał testowany Białorusin Siergiej Filipow. Po przerwie to siedlczanie nadawali ton wydarzeniom na boisku i strzelili zwycięską bramkę. Ponownie piłkę do bramki Unii skierował Filipow.


Oto co powiedział na koniec zgrupowania dyrektor sportowy Grzegorz Wędzyński: W Miętnem przepracowaliśmy dobry okres. Mamy solidny zespół. Każdy zawodnik ma szanse na grę w pierwszym zespole, lecz musi się starać i walczyć o pozycję w składzie. Niestety nasz zespół dopadły kontuzje. Kontuzjowani są Stromecki (odnowiona kontuzja z jesieni), Kwiatkowski, Kaliszewski (naciągnięcie mięśni brzucha, pauza tydzień) oraz Marchel który ma podejrzenie skręcenia biodra. Mamy dużo dobrych zawodników i spore możliwości rozwoju drużyny.


Sparing: Pogoń Siedlce - Mazur II Karczew 5:3 (4:0)
Bramki: Konasiuk x2, Agu, Iliński, Grochowski
Pogoń: Kozaczyński junior (46' Bołbotowski) - Dąbrowski, Witkowski, Emehel (46' Wędzyński), Wójcik (31' Tomas) - Iliński (46' Paczkowski), Pałka (46' Kruk), Agu, Grochowski - Rytel, Konasiuk

Sparing: Pogoń Siedlce - Unia Bełżyce 2:1 (1:1)
Bramki: Filipow x2
Pogoń: Matłacz (31' Kamiński, 61' Kozaczyński junior) - Wójcik, Emehel, Kucko, Jezierski - Iliński (46' Kruk), Rodak (46' Agu), Paczkowski (46' Wędzyński), Pałka (46' Tomas) - Dziewulski, Filipow


źródło: mkppogonsiedlce.pl

Międzynarodoe Zawody Karate Kyoudokyoukushin

9 listopada w Siedlcach będzie można obejrzeć zmagania karateków więcej
zobacz wszystkie