Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Sport

Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Amatorów

2010-03-12 17:54:12
Pierwszy Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Amatorów odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 marca, w hali Szkoły Podstawowej w Węgrowie.

W turnieju wezmą udział zawodnicy, którzy ukończyli 16 rok życia i w sezonie 2009/10 nie uczestniczyli w rozgrywkach klubowych prowadzonych przez okręgowe związki piłki nożnej lub PZPN oraz zawodnicy zrzeszeni w klubach, którzy przekroczyli 35 rok życia.

Mecze eliminacyjne rozgrywane będą w grupach 4-ro lub 5-cio zespołowych, systemem „ każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy będą walczyć o główne trofeum. W Turnieju wezmą udział między innymi drużyny z Węgrowa i Sokołowa Podlaskiego.

4 najlepsze zespoły otrzymują puchary. Pozostałe drużyny dyplomy. Przewidziane są także nagrody dla: najlepszego zawodnika, bramkarza, króla strzelców.

Początek imprezy w niedzielę o 9.00.

JG/Węgrów

Konferencje Kół Naukowych UPH

17 maja i 20 maja Koła Naukowe na Wydziale Nauk Ścisłych UPH organizują dwie interesujące konferencje więcej

V ogólnopolska Konferencja interdyscyplinarna WZI

20 maja Koło Naukowe Programistów GEEK wraz z Kołem Naukowym Studentów Matematyki GRAF przy UPH w Siedlcach organizują konferencję
zobacz wszystkie