Na antenie

RADIORANEK WT. ŚR.

Wprowadzenie w rytm dnia. Zaprasza Ewa Pasternak.
zobacz wszystkie

Aktualności

Nie żyje Anna Kuszpit, prezeska Koła Przyjaciół KRP w Białej Podlaskiej

foto
2018-11-02 14:13:45
1 listopada w nocy zmarła Anna Kuszpit, wieloletnia prezeska Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w Białej Podlaskiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 3 listopada.


Śp. Anna Kuszpit z wielkim zaangażowaniem prowadziła Koło Przyjaciół i chętnie włączała się w inicjatywy radiowe, parafialne oraz diecezjalne. Prowadzone przez śp. Annę Kuszpit koło w 2013 r. zostało wyróżnione przez rozgłośnię Platynowym Mikrofonem.

Była także członkiem stałego zespołu synodalnego. Na antenie Katolickiego Radia Podlasie wielokrotnie zapowiadała i relacjonowała przebieg uroczystości parafialnych i miejskich w Białej Podlaskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 3 listopada w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego, przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 53 w Białej Podlaskiej. Wyprowadzenie z kaplicy przy ul. Jana Pawła II 25 nastąpi o godz. 13:00. Msza Św. rozpocznie się ok. 13.15.


Wspomnienie

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pani Ani Kuszpit. W naszej pamięci pozostanie jako osoba bardzo serdeczna, otwarta i pogodna.

Słuchacze Katolickiego Radia Podlasie mieli okazję usłyszeć Panią Anię w audycji Koła Przyjaciół, a także w serwisach informacyjnych. Zawsze chętnie zgadzała się na przekazanie na antenie informacji o wydarzeniach parafialnych, diecezjalnych lub miejskich.

Była nie tylko prezesem bialskiego oddziału Koła Przyjaciół, ale też korespondentem naszej rozgłośni. W sympatyczny, a jednocześnie rzeczowy sposób relacjonowała przebieg różnych uroczystości. Nigdy nie odmówiła. Nawet jeśli kontaktowaliśmy się w ostatniej chwili, to nigdy nie spotkaliśmy się z odmową. Uczynna, serdeczna i w pełni angażująca się w to, co robi – taką Ją zapamiętamy.

Jesteśmy wdzięczni za to, że dane nam było poznać Panią Anię.


opiekunowie Radiowej Rodziny


Js