Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.
zobacz wszystkie

Sport

Niezłe starty siedleckich narciarek

2010-02-14 16:33:00

Zawodniczki UKS Rawa Siedlce brały udział w zawodach w kraju (Kubalonka) i za granicą (Nove Mesto).

W zawodach z cyklu SLAVIC CUP w czeskim Novym Meste startowała Natalia Grzebisz. W biegu na 5km stylem dowolnym Natalia została sklasyfikowana na 9. pozycji natomiast w biegu łączonym (5km klasykiem i 5km stylem dowolnym) uplasowała sie na 11. pozycji.

Na trasach Kubalonki odbyły się Mistrzostwa Śląska. W zawodach brała udział Ania Staręga z UKS Rawa Siedlce. W rywalizacji kobiet w połączonej kategorii seniorek i juniorek A, w biegu na 5km stylem klasycznym Ania zajęła 4. miejsce a w biegu łączonym (5km klasykiem i 5km stylem dowolnym) stanęła  na najniższym stopniu podium.

OHP CAMP - Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

22 maja na stadionie miejskim w Siedlcach zostanie rozegrany turniej drużyn OHP w piłce nożnej więcej